Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Ponuka ďalších dielov z kolekcie Premium

V minulom článku, sme Vám predstavili nové designy písacích stolov z kolekcie Rox a dnes by sme Vám chceli ponúknuť ďalšie diely z tejto kolekcie, od francúzskeho výrobcu, na zostavenie originálnej kancelárie, či už u Vás doma, alebo na pracovisku.

 

Komody a zásuvkové kontajnery

V kategórii kancelárskeho nábytku, ako je kategória komody a zásuvkové kontajnery, nájdete v kolekcii Start Up naozaj originálne a veľmi užitočné diely nábytku, ktoré ponúkajú možnosť úložných priestorov vo vašej kancelárii. Výber je naozaj široký, kolekcia Premium ponúka komody úzke, široké, ako napríklad komodu, ktorú Vám ponúkame na hornej fotografii. Vybrať si môžete predovšetkým z mnohých rozdelení odkladacích a úložných priestorov. Komoda v tomto prípade ponúka viac úložných priestorov a jeden priestor otvorený. Mnoho z radu zákazníkov dáva prednosť obstaraniu písacieho stola, s zásuvkovým kontajnerom s možnosťou premiestnenia. V našej ponuke kancelárskeho nábytku Premium si môžete vybrať kontajnery klasické, teda bez koliesok, alebo zásuvkové kontajnery mobilné, na pojazdoch. Kontajner, Vám predstavíme na nasledujúcej fotografii, patrí k veľmi kvalitným, ostatne ako všetky samostatné diely kancelárskeho nábytku Premium.

 

   

 

Dizajn kancelárie

Ako môže kancelária v konečnej podobe vyzerať, Vám predvedieme v jednom z návrhov, ale samozrejme je len na Vás, akú konečnú podobu Vaša kancelária bude mať, pretože kolekcia Start Up sa skladá z jednotlivých dielov nábytku a tak je výber iba na Vás. Ponuka kancelárií ako zostáv, patrí k obľúbenej forme zaobstarávania nábytku a navyše pri kolekcii Premium, ako sme sa už zmienili, si môžete vybrať z mnohých dostupných variantov a kanceláriu si môžete na základe možného výberu samostatných dielov zostaviť podľa vlastných potrieb. Kancelárie sa stávajú stále viac potrebným vybavením pre väčšiny domácností, pretože veľa z nás pracuje bohužiaľ po práci ešte z domu.

 

   


Ako sme už zvyknutí u francúzskeho výrobcu, aj tu kládol dôraz na vysokú kvalitu a funkčnosť kancelárskeho nábytku. Celá kolekcia, kde materiálom je laminátová doska v odtieni orech s kombináciou svetlej šedej, kde vládne vysoká kvalita, viedla tiež výrobca k trojročnej záruke, čo nebýva pri nábytku tak časté. Ďalšou prioritou je zakončenie nábytku pomocou ABS hrán, kancelársky nábytok je tiež opatrený akostnými certifikátmi a taktiež patrí do skupiny nábytku značky Gami, ktorá sama o sebe je zárukou kvality. Z ďalšej ponuky samostatných dielov kolekcie Premium, tu nájdete širokú ponuku regálov, od tých najmenších, až po tie najväčšie, ako je napríklad regál Premium S00320.