Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Ponuka nábytku pre malé interiéry kuchuní

Mnoho z nás disponuje malými interiérmi kuchýň a premýšľame, aký nábytok do kuchyne použiť, aby sme mali všetko potrebné a pritom ešte mali aj miesto na pohyb. Dnes Vám poradíme, ako vkusne zariadiť interiér kuchyne s nábytkom od nášho nemeckého výrobcu. Dnes vám chceme predstaviť nábytok za hubičku v industriálnom dizajne, ktorý nám dáva pre malú kuchyňu a jedáleň zmysel.

 

 

Industriálne designy sú trendy

V dnešnom modernom dizajne je všetko možné, fantázii sa medze nekladú a ako sa dá barový stôl využiť deklarujú aj ilustračné fotografie, na ktorých najrôznejšie návrhy predstavujeme. Veľmi dostupná cena vďaka minimalistickému designu, ktorý je zároveň veľmi vhodný aj do malých interiérov a sériovej výrobe. Kolekciu Rustic brown brown vyváža výrobca do celého sveta a teraz máte možnosť zaobstarať aj na našom trhu. A my veríme, že budete spokojní nielen s cenou, ale aj kvalitou a jednoduchou montážou.

 

  

 

 

Ukladanie potravín, servírovanie, to všetko sa v kuchyni a jedálni odohráva

Industriálny nábytok vďaka spojeniu dekoru v imitácii dreva a čierneho kovu, to je veľký, nový trend posledných rokov. A v tomto elegantnom dizajne prináša výrobca v kolekcii Rustik Brown celý rad dielov nábytku. Môžete si tak za viac ako priaznivú cenu vybaviť celú kuchyňu či jedálenský kút. Kolekcia je s ohľadom na veľmi dostupnú cenu ideálnym začiatkom mladých párov, ktorí začínajú bývať a nemôžu si dovoliť drahé „kúsky“ nábytku napríklad z masívneho dreva.

 

    

 

Viac ako dostupná cena je daná ako sériovou výrobou, tak voľbou materiálu na výrobu skrinky. Laminátová doska s povrchovou úpravou imitácie tmavého dreva v spojení s kovom čiernej farby. Vďaka voľne materiálu je ľahká aj údržba. Ku skrinke odporúčame jedálenskú zostavu stôl a dve lavice z rovnakej kolekcie. Nábytok, ktorý uľahčí začiatky začínajúcim mladým párom vďaka tejto nízkej cene.