Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Ponuka písacích stolov

Na našich stránkach nájdete nepreberné množstvo designov písacích stolov. Líšia sa nielen dizajnom, ale samozrejme odtieňmi a taktiež použitým materiálom pri výrobe. Písacie stoly tiež predstavujeme od najrôznejších výrobcov. Najzaujímavejšiu ponuku však prináša náš nemecký a francúzsky partner av dnešnom rozprávaní vám chceme predstaviť niektoré zo stolov, ktoré stoja za pozornosť. 

 

Písacie stoly do malých interiérov

Ak nemáte možnosť si zariadiť domácu kanceláriu ako samostatnú miestnosť, najčastejším riešením býva umiestnenie písacieho stola do obývacej izby. V takom prípade, ak patríte medzi tých, ktorí často pracujú doma, mal by písací stôl ponúkať nielen veľkú pracovnú plochu, ale aj množstvo úložných priestorov. Riešením môžu byť rohové písacie stoly, alebo písacie stoly s funkčnými regály, ktoré sú jeho súčasťou.

 

Psací stůl Rox white    Psací stůl Seven

 

Ako môžete vidieť na našej ilustračnej fotografii písacieho stola Fabri, rohovým riešením ušetríte veľa miesta v interiéri a naopak získate veľkú pracovnú plochu s množstvom úložných a odkladacích priestorov. Výrobca tiež zvolil veľmi obľúbenú kombináciu odtieňov, spojenie bielej s čiernou. Mimochodom, spojenie, ktoré je na našich stránkach veľmi obľúbené nielen pre písacie stoly. Materiálom je klasická laminátová doska, ktorá je veľmi vhodná na výrobu stola, pretože nie je náročná na údržbu.

 

Moderné písacie stoly

V ponuke moderných písacích stolov nájdete v prevažnej väčšine stoly vyrobené z kovu a skla. Tradičné materiály, ktoré sa snáď najviac pre moderné designy používajú. Sklo a kov v chrómovej úprave samy o sebe vytvárajú moderný štýl. Nevýhodou moderných designov je vyššia cena pre ich detailné prepracovanosť a náročnú výrobu. Často je tiež ako povrchové úpravy použito vysokého lesku, ktorého výroba je tiež finančne veľmi náročná. Pre dodržanie kvality je potom vo väčšine prípadov použité tvrdené sklo s hrúbkou až 10 mm, aby nedošlo k prasknutiu, alebo poškodenie pracovnej plochy.

 

Psací stůl Gaming    Psací stůl s regálem Shadow

 

 

Písacie stoly pre deti

Tiež písacie stoly určené pre školákov a študentov zaznamenali veľkú zmenu v dizajne a to je veľmi dobre. Výrobcovia v dnešnej dobe ponúkajú tiež deťom väčšiu pracovnú plochu, či nastaviteľnú výšku a sklon pracovnej plochy. Výber je tiež veľmi široký a v našej ponuke nájdete snáď všetky dostupné odtiene.

 

Psací stůl Infine    Psací stůl Fosk

 

Pre výrobu detských písacích stolov sa vždy použije lamina, mdf dosky, alebo masívu. Zela určite nikdy nie kovu a skla, ktoré sa pre vybavenie detskej izby nehodí hneď z niekoľkých dôvodov. Tiež ponuka odtieňov určená deťom je bezpochyby väčšia a nápaditejšie. Vybrať si môžete tiež zo spektra pastelových farieb od ružovej, zelenej až po modrú.


Praktické na našich stránkach je tiež to, že ku každému písaciemu stolu si môžete vhodne vybrať ďalšie komponenty nábytku. Pre deti celé zariadenie detskej izby a pre dospelých treba do kancelárie komody, skrine, alebo police. A samozrejme k detským aj "dospeláckymi" písacím stolom, ponúkame vhodné kancelárske stoličky.