Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Poriadok v detskej izbe so spoločnosti Krooom

Najčastejší problém v detskej izbe sú úložné priestory. Nie každý si môže dovoliť do detskej izby zaobstarať šatníkovú skriňu, či komodu. Jednoducho mu to veľkosť interiéru nedovolí. A nastáva otázka kam s hračkami a inými detskými potrebami. Nábytok Aldo vám ponúka veľmi praktické úložné boxy na hračky a dnes si ich ponuku predstavíme.

 

Milí zákazníci, je nám ľúto, ale ponuku od spoločnosti Krooom, už na našom portáli nenájdete.

 

Box na hračky ako elegantný doplnok

A to príjemné? Boxy či skrinky na hračky majú ďalší príbeh pre vašu detskú izbu. Okrem tohto boxu na hračky predstavuje belgický výrobca v kolekcii Kiddy v rovnakom prevedení aj detskú posteľ, nočný stolík, policu na zavesenie na stenu. A ak chcete vybaviť celú detskú izbu, je tu ešte ponuka identického dizajnu v bielom, zelenkavom a šedom prevedení. A tieto dva odtiene sa k sebe rozhodne hodia. Skrinka na hračky je veľmi kvalitná o čom svedčí aj materiál mdf dosky a masívu, ktoré sú použité na jej výrobu. Rovnako povrchová úprava patrí ku kvalitným, lakovaniu a nie nalepeniu papierovej fólie. Dodanie skrinky taktiež možné v celom rade ďalších odtieňov a samozrejme v dieloch s nutnosťou montáže podľa návodu.

 

     

 

Ružový odtieň patrí všeobecne a to nielen pri nábytku k tým najobľúbenejším. Každé malé dievčatko a niekedy aj to školopovinné žadonie, aby im rodičia kupovali všetko v ružovej farbe. A aj tento box vám môžeme ponúknuť aj z kolekcie nábytku Kiddy.

 

 

Kde ešte môžeme rýchlo hračky upratať? Predsa pod posteľ

Detská posteľ nemá len funkciu spania, ale taktiež slúži na zábavu a pod posteľ rýchlo môžete upratať všetky hračky. Látka pod lôžkom zakryje priestor a ten je potom možné využívať ako skrýšu. Páči sa nám aj sada troch vreckárov, ktoré je možné rôzne rozmiestniť okolo lôžka. V neposlednom rade je tu látkový tunel nad posteľ a taktiež veľmi trendy dekorácie na zavesenie na stenu v podobe plyšáka. Až vaše dieťatko týmto dekoráciám odrastie a bude už v dospievajúcom veku, je možné dekorácie z látky odstrániť a máte klasické lôžko.

 

    

 

Materiál borovice, drevo, ktoré bolo použité na výrobu postele je ošetrené transparentným bielym náterom, ktoré v minimálnom meradle zachováva viditeľnú štruktúru dreva. Posteľ v cene s roštom pre matrac a tiež s látkou okolo lôžka, baldachýnom nad posteľou či vreckárom na zavesenie. Matrac je nutné objednať zvlášť. Dodanie v dieloch s nutnosťou montáže podľa návodu.

Identický dizajn detskej postele, ale s dievčenskými dekoráciami si môžete vybrať z našej širokej ponuky. Dodanie postele v dieloch s nutnosťou montáže podľa návodu. Detská posteľ v cene s roštom a šmýkačkou, zvlášť potom treba objednať dekorácie, prípadne matrac.