Infolinka: +420 724 777 014 (Po-Ne 8:00 - 17:00)
stylové bydlení
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!
0

První dojem dvakrát neuděláte. A vaše předsíň také ne. Zařiďte si ji se stylem.

Dopravné
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-5 dní

I vaše koupelna si zaslouží vypadat krásně jako vy. Zařiďte si ji stylovým nábytkem a vybavením.

Dopravné
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-5 dní

Posviťte si na útulný domov. Vyberte si z originálních svítidel, které dají vašim domovům tu správnou jiskru.

Dopravné
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-5 dní

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Poschodové postele pre deti stále v "top" produktoch

Malé interiéry detských izieb snáď trápia väčšinu rodičov. A ako rieši tento problém najčastejšie? Obstaraním poschodové postele, ktorá stále patrí k najobľúbenejšiemu vybaveniu detskej izby ak máte viac detí. A právom. Je až prekvapujúce, ak veľkú obľubu si získali detské poschodové postele od francúzskeho výrobcu u našich zákazníkov na nábytku Aldo. Ale aj keď nás až taký ohlas prekvapil, na druhú stranu sa nie je čomu diviť. Dizajn je veľmi nápaditý, príjemný a zďaleka sa nepodobá posteliam, ktoré možno poznáte z čias ešte nie tak dávno minulých. Poschodové postele vo francúzskom štýle to je tiež miesto na spanie pre dve až tri deti, veľa úložných priestorov navyše, alebo odkladacie police. Postele sú tiež v netradičných odtieňoch a môžeme povedať veľmi modernom dizajne. A nie vždy sú postele (samotná lôžka) usporiadaná pod sebou. Ale určite viac napovie fotografie niektorých kolekcií, ktoré tiež nájdete v našej ponuke na Nábytok Aldo.

 

 

Poschodové postele s nepravidelným umiestnením lôžok?

Veľmi obľúbenou variantou sa stali poschodové postele, ktoré majú lôžka ako rohovú variantu usporiadania, alebo sú skrátka nepravidelne rozmiestnené. Teda nie je jedno lôžko presne nad druhým. Súrodenci na seba lepšie vidí, postele ešte viac ušetrí miesto v interiéri a deťom poskytne zároveň s posteľami ďalšie úložné priestory.

 

   

 

Obe varianty poschodových postelí na fotografiách sa snažil navrhnúť výrobca tak, aby vlastným dizajnom získal viac úložného priestoru ako súčasť postelí. Ušetríte tak potrebné miesto v interiéri za šatníková skriňa, ktorú nemusíte kupovať. Zariadiť detskú izbu pre dve deti je úplne niečo iné, než pre jedno dieťa. Každé z detí by malo mať svoj osobný priestor, preto výberu nábytku musíte venovať veľkú pozornosť. Detská izba pritom musí byť priestranný a funkčný aj po rozmiestnenie všetkých kusov nábytku. Tiež by mal zostať voľný priestor na hranie, alebo na učenie. Je teda potrebné okrem postelí kúpiť aj detské písacie stoly. A to všetko môžete vyriešiť zaobstaraním "správne" poschodové postele.

 

Taká správne zvolená poschodová posteľ vám ušetrí až prekvapivé množstvo z daného priestoru. Poschodová posteľ Stim (prvé fotografie) ponúka dve skrine a šuplík pod dolným lôžkom. Len týmito doplnkami ušetríte miesto v izbe za obstaranie klasické šatníkové skrine. Tiež sa nám veľmi páči rozmiestnenie postelí, že nie sú úplne pod sebou. Riešenie vyzerá v priestore veľmi moderne. Kombinácia prírodného odtieňa s bielou je efektná, príjemná. Poschodovú posteľ určite radi odporučíme. A v prípade potreby ďalších dielov nábytku si môžete vybrať v kolekcii detského nábytku Folk, ktorá ponúka rovnaké odtiene a dizajn. A poschodovou posteľou Magellan zase ušetríte miesto najviac rozmiestnenie lôžok do pravého uhla.

 

 

Poschodová posteľ pre tri deti?

Aj takúto možnosť v našej ponuke francúzskeho nábytku nájdete. Tretím lôžkom je šuplík, ktorý je umiestnený pod dvoma lôžkami klasického prevedenia poschodové postele. Šuplík môžete využiť ako prístelku pre občasné spanie, či pre tretie dieťa na spanie každodennému. Ale ak sa vám postele páči, pretože má práve šuplík a deti máte dve, môžete šuplík použiť ako klasický úložný priestor. A samozrejme niekoľko príkladov. Detská poschodová posteľ Bibop a poschodová posteľ Swan, ktoré sa tiež stali na našom portále najpredávanejšie.

 

  

 

Na záver si zhrnieme, čo všetko v kategórii detskej poschodovej postele od Alda nájdete. Multifunkčné detské poschodové postele pre menšie i väčšie deti. Poschodové postele sa schodíky vhodné pre menšie priestory a izbičky s variantom pre 2, ale pokojne aj 3 deti. Poschodové postele majú množstvo úložných priestorov a hodí sa nielen pre spanie, ale aj zábavné hry. Máme veľmi širokú ponuku postelí francúzskych výrobcov, kde je kladený dôraz na kvalitu, pohodlie a hlavne bezpečie detí.
Predstavujeme návrhy najrôznejších farieb a prevedení.

Novinky do schránky

Posíláme pouze 2x měsíčně.
Kdykoliv budete chtít, můžete se odhlásit.