Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Poseďte si u jedlá

Dnes si opäť predstavíme novinky na našom e-shope. V kategórii novinky o nábytku, vám ponúkame vždy novo pridané produkty. Môžete tak pravidelne každý deň sledovať, čo je vo svete bývania nové. V tomto týždni patria medzi novinky barové stoličky, ktoré svojim dizajnom určite veľmi vhodne doplnia interiér modernej kuchyne, alebo jedálne.

Pre chvíle zábavy aj odpočinku

Barové stoličky sú ideálnym nábytkovým doplnkom k baru, vyvýšenému stolu v domácnostiach, v ktorých si nachádzajú stále obľúbenejšie miesto. Barová stolička má v kuchyni či obývačke mnohé uplatnenie, môže slúžiť ako prostriedok pri varení vo chvíli, keď vás bolia nohy, pre chvíle odpočinku nad lahodným kokteilom alebo namiesto klasickej jedálenskej stoličky, kedy je bar využívaný ako jedálenský stôl. Podľa účelu využitia by sme mali prispôsobiť aj celkový vzhľad a stabilitu barovej stoličky. Na prvej fotografii Vám predstavíme veľmi moderné a vďaka materiálu aj ľahké na údržbu barové stoličky. Na výber v niekoľkých odtieňoch, stojan je z chrómu a vzduchový piest na zmenu výšky ponúka značky Industry.

 

     

 

Kovová konštrukcia zaisťuje pevnosť a stabilitu

Barové stoličky s kovovou konštrukciou vynikajú svojim industriálnym dizajnom, zaujímavým farebným prevedením a kvalitnou, pevnou konštrukciou. Stoličky sa veľmi dobre vynímajú v moderných interiéroch kuchýň, pretože vďaka ľahkej formovateľnosti materiálu je možné vyrobiť nevšedné tvary a neuveriteľné farebné kombinácie. Obľúbené sú aj vďaka veľmi jednoduchej údržbe, vyžaduje nulovú údržbu. Nábytok Aldo vám na druhej fotografii predstavuje barový set ktorý si práve môžete vybrať. Posúďte sami originálny dizajn tohto setu.

 

   

 

Dúfame, že sme vám dnešnou ponukou noviniek na našom e-shope, aspoň trochu zamotali hlavu a budete premýšľať, či nezmeniť interiér vášho bývania. Verte, že posedenie s priateľmi pri dobrom pohári a nálady, na barovej stoličke z nášho portálu bude to pravé orechové. Široký výber týchto barových stoličiek a zostáv nájdete na Nábytku Aldo v kategórii kuchyne a jedálne. A na záver ešte jedna malá ukážka barovej stoličky Swinger, ktorá aj bez opierky môže byť veľmi praktická. Vybrať si tiež môžete z niekoľkých trendy odtieňov prevedenia eko kože.