Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Posteľ do vašej spálne, riešenie nedostatku miesta

Dizajn nábytku do spálne je z roka na rok dômyselnejší a tiež sa viac sústredí na maximálne využitie daného priestoru. Dnes sa budeme venovať posteliam, ktoré už dávno nie sú len miestom na spanie. Výrobcovia prinášajú také designy postelí, ktoré naozaj prekvapí veľkosťou a členením úložných priestorov a vaša spálňa vďaka dômyselnému dizajnu postele nebude musieť byť až toľko preplnená iným nábytkom. Čo do vašej spálne môžeme ponúknuť v tomto roku, o tom si dnes budeme rozprávať. Ponuka moderných postelí pre jednu osobu, alebo pre pár od francúzskeho výrobcu.

 

 

Posteľ do spálne pre jednu osobu

Je to celkom nový fenomén, že v ponuke nájdete aj zostavy spální a samozrejme s tým spojenú ponuku postelí, ktoré sú určené len pre jednu osobu. Ale dôvod je veľmi prostý. Doba je náročná, veková hranica pre zakladanie rodiny sa neustále posúva a tak pribúda mladých ľudí, ktorí si zariaďujú menšie byty len pre seba a venujú sa kariére. S tým teda súvisí aj ponuka spální pre jednotlivca. Hovoríme tu o posteliach, ktoré majú rozmer miesta na spanie 140x200 cm, alebo niekedy aj 140x190 cm. Rozmer, ktorý je dostačujúci pre komfortné spanie dospelé osoby, rozmer, ktorá sa často tiež využíva pre spanie dospievajúceho dieťaťa. Vzhľadom na skutočnosť, že mladí ľudia bývajú predovšetkým v malom interiéri, ktorý pre nich nie je finančne náročný, ponuka posteľou v tomto rozmere je s úložným priestorom. Dizajn je veľmi dômyselný a posteľ naozaj v mnohých prípadoch môže nahradiť komodu, alebo šatníková skriňa, respektíve úložné priestory postele.

 

Postel Most pro jednu osobu    Rafinované úl. prostory postele Most

 

Predstavujeme nábytok do spálne z kolekcie Most, kedy posteľ sa v maximálnej miere sústredí svojim dizajnom na využitie danej miestnosti. Nie sú tu k dispozícii len šuplíky, ale aj nadstavec v záhlaví postele, ktorý ponúka odkladacie priestory. Prvé fotografie predstavuje posteľ samostatne, druhá fotografie potom posteľ v zostave spálne s ďalšími dielmi nábytku. Návrh ako riešenie spálne pre jednu osobu sa nám veľmi páči.

 

Postel Space Up

 

Najrôznejších dizajnov postelí, ktoré ponúkajú celý rad možností, ako ukladať predmety je hŕbu. Predstavujeme vám len zlomok z ponuky, ale nedalo by nám to ešte ukázať dizajn postele Read vo veľmi modernom prevedení na prvú fotografiu a posteľ Space Up, ktorá ponúka tie najväčšie možné úložné priestory. Posteľ Read je veľmi variabilný, šuplíky a nadstavec možno umiestniť ako z ľavej strany, tak z pravej strany postele. Alebo môžete zaobstarať posteľ len s šuplíky, bez tmavo šedého nadstavca. Obe postele sú veľmi obľúbenou variantou riešenie miesta na spanie v študentskej izbe, pre dospievajúce dieťa kedy už klasická detská posteľ nestačí.

 

 

Posteľ do spálne pre dve osoby, manželská posteľ

Klasická posteľ pre dve osoby, ktorá sa označuje aj ako manželskú posteľ, je samozrejme čo sa týka veľkosti miesta na spanie väčšia. Sú dva rozmery miesta na spanie a to o veľkosti 160x200 cm a o veľkosti 180x200 cm. aj tu sú designy celkom iné, než povedzme pred desiatimi rokmi. Aj pár, teda dve osoby môžu mať nedostatok miesta pre vybavenie interiéru. Preto aj klasické postele pre dve osoby sústredí svoj dizajn na úsporu miesta v interiéri.

 

   

 

Na ilustračných fotografiách máte možnosť vidieť maximálne využitie postele. Prvá fotografie predstavuje posteľ s zásuvkou a praktickým nadstavcom z kolekcie Alba, druhá fotografie zase môže osloviť tým, že šuplík pod posteľou je naozaj hlboký. Ak máte pre vybavenie spálne naozaj veľmi málo miesta, rozhodne odporúčame využiť niektorého z designov postele s nadstavcom. Ten využíva priestor nad lôžkom a nezaberá tak miesto na zemi. Šuplík je vždy veľmi praktický doplnok každej postele a nemusí to byť len práve malý interiér.

 

Ponuka posteľí, ktoré svojim vlastným dizajnom dokážu ušetriť veľa miesta v interiéri je veľmi široká. Postele pre jednu i dve osoby, postele vo veľmi modernom dizajne rozhodne za dostupnú cenu. Tradičným materiálom na výrobu takýchto postelí je laminátová doska s hrúbkou 15 až 22 mm. laminátová doska vie ponúknuť príjemnú cenu a navyše nevyžaduje žiadnu starostlivosť. Veríme, že každý z vás si v ponuke nájde svoj obľúbený dizajn postele.