Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Postele pre dve deti

Nábytok Aldo, je zameraný aj na riešenie malých interiéru detských izieb. Ak máte dve deti a detská izba nemá práve veľké rozmery, je často ťažké, zariadiť ho deťom tak, aby sme im dopriali aj dostatočný priestor na hranie. Dostatok priestoru, teda nepreplnený nábytkom vytvára tiež príjemné prostredie deťom. Riešenie takejto situácie ponúka v dnešnej dobe ponuka multifunkčných posteli, alebo už známych poschodových. V tomto roku je naozaj z čoho vyberať vďaka ponuke francúzskeho výrobcu detských postelí a detského nábytku ako takého. V dnešnom článku vám načrtneme nové možnosti zariadenia detskej izby podľa najnovších trendov a poznatkov designu bývania.

 

 

Detské poschodové postele

 Klasickým riešením malého priestoru detskej izby, ktoré je známe už niekoľko rokov, je poschodová posteľ. Ešte pred niekoľkými rokmi sme mali možnosť zaobstarať poschodovou posteľ iba pre dve deti. Dnešný výrobcovia už ponúkajú poschodové postele až pre tri deti, ako napríklad posteľ Bibop, ktorá okrem troch miest na spanie ponúka tiež množstvo odkladacích políc. Tretie miesto na spanie ponúka výsuvný šuplík, ktorý v prípade potreby možno ľahko kedykoľvek zasunúť. Takéto riešenie malého priestoru má ešte ďalšiu výhodu, je finančne nenáročné, keď vezmete do úvahy, že v jednej cene zaobstaráte tri postele. Poschodové postele sú teda jedným z možných riešení. Ďalšia možnosť máte výberom klasické postele, ale iba vyvýšené, ktorá sa postupne môže vysúvať. Teda horná palanda je jedno miesto na spanie, pod ňou je druhá palanda ako výsuvná posteľ a z druhej palandy môžete vysunúť šuplík, ktorým získate tretie miesto na spanie. Typickým predstaviteľom také postele pre tri deti je detská posteľ Jesper pre tri deti, ako uvádzame na fotografii.

 

 

Detské postele ako detská izba

Tiež rodičia s jedným dieťaťom majú niekedy problémy s malým priestorom. Hovoríme tu predovšetkým o malých panelákových bytoch, ktoré zariadiť aj pre jedno dieťa je často veľké umenie. Pre takéto interiéry malých detských izieb prišiel francúzsky výrobca s ponukou multifunkčných postelí, ktoré sú zároveň kompletnou detskou izbou.

 

 

Na fotografii môžete vidieť jedno z mnohých riešení. Detská izba Jack. V útrobách detskej postele sú schované dve skrine, písací stôl, police a to všetko je doplnené naviac praktickú tabúľ na kriedy. Dieťa spí hore, kde je posteľ a všetko čo potrebuje je umiestnené pod ním. Za príjemnú cenu tak môžete zaobstarať kvalitnú detskú izbu, ktorá v miestnosti ponechá vďaka multifunkčnému dizajnu ešte veľa miesta na hranie. Nechajte sa inšpirovať našou ponukou pri zariaďovaní detskej izby.