Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Praktická, moderná obývacia stena

Dnešné moderné trendy pri zariaďovaní obývacej izby myslí predovšetkým na praktickosť a vzdušnosť interiéru. Čo dnešný zákazníci najviac vyžadujú je fakt, že skoro v každej domácnosti má vyhradené miesto televízie a iná elektronika a preto aj podoba obývacie steny musia tomu vyhovovať. A verte, že na našom portále je z čoho vyberať.

 

 

 

Praktické osvetlenie


Obývacia izba je miestom, kde sa schádzame s rodinou, priateľmi, slúži nám k odpočinku, zábave a sledovaní televízie. Preto by tento interiér mal byť praktický, vzdušný, ale aj reprezentatívny. Pretože u väčšiny obývacích stien na našom portále, je možný flexibilný výber z jednotlivých dielov, máte možnosť si vybrať naozaj len to, čo potrebujete. Všimnite si, že predávané návrhy disponujú jednotlivými časťami, ako je priestor pre TV, pre knihy, vitríny pre poháre a inú dekoráciu. Preto pri výbere vždy starostlivo zvážte, čo všetko sa musí do vašej obývacej steny vojsť. Kolekcia Nova vám môže ponúknuť okrem iného aj zostavu s led osvetlením sklenených políc vitrín, ktorú vidíte na prvej fotografii. Veľmi vhodne výrobca zvolil tiež kombináciu odtieňov, venge s baltimore. Spojenie svetlého s tmavým vždy patrí medzi vyhľadávané kombinácie. Ako ďalší príklad uvádzame obývačku Onyx, z rovnomennej kolekcie, ktorú si tiež môžete zostaviť z jednotlivých dielov, ktoré sú na výber. Aj tento návrh je v prevedení s led osvetlením a navyše vo veľmi príjemnej kombinácii odtieňov svetlý dub s bielym leskom, ktorý patrí k veľmi vyhľadávaným. Kolekcia predstavuje vo svojej ponuke aj ďalšie diely k výberu, finálna podoba vášho interiéru môže byť úplne iná.

 

   

 

 

Do svetlých interiérov

Svetlé interiéry plné slniečka a denného svetla si žiadajú svoje a jedným z možných riešení môže byť nábytok v odtieni venge. Kolekcia Palace francúzskeho výrobcu, to je ponuka kvalitne spracovaných samostatných dielov pre zariadenie interiéru obývacej izby. Vybrať si môžete aj ďalšie diely, ktoré kolekcia ponúka pre interiér jedálne. A keďže jedálenský kút v obývacej izbe je veľmi častým riešením v malých interiéroch, ponúka sa praktické riešenie miestnosti v jednom dizajne. Materiálom je mdf doska v kvalitnom prevedení, úchytky pomocou ABS hrán. Kolekcia je dostupná okrem odtieni venge tiež v odtieni prírodný dub a biela. Nábytok patrí pod známou akostnou značku Gami, ale naviac ešte ponúka certifikáty akosti. Vďaka flexibilnej ponuke dielov si vy sami môžete zostaviť obývaciu izbu aj jedáleň.

 


V kategórii obývacie steny, nájdete mnoho ďalších dizajnovo zaujímavých stien, pre vybavenie vášho interiéru.