Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Praktické francúzske regály

V poslednej dobe sú zase veľmi moderným prvkom v zariaďovaní interiéru regály. Regály môžeme použiť snáď do všetkých interiéru, počnúc obývacou izbou, detskou izbou, alebo všade tam, kde nám príde vhod. Nábytok Aldo, Vám predstaví regály francúzskeho výrobcu, ktoré Vás zaujmú nielen svojím dizajnom, ale aj kvalitou.

 

  

 

Regály do kúpeľne

Tiež trpíte nedostatkom úložných priestorov v kúpeľni, pretože jej rozmery sú malé? Alebo skôr môžeme povedať s regálom a skrinkou. V každom prípade veľmi podarený "kus" nábytku, ktorý je veľmi praktický a vďaka ktorému môžete využiť zbytočne prázdny priestor. A máme na mysli zbytočne prázdny priestor nad toaletou alebo práčkou. Navyše a veríme, že nám dáte za pravdu, jedná sa o kúpeľňový regál veľmi originálny, v trendy av posledných mesiacoch veľmi obľúbenom industriálnom dizajne.

 

  

 

Pekné, praktické a za príjemnú cenu, nie je teda čo riešiť. Na ilustračnej fotografii uvádzame všetky detailné rozmery a tak stačí už len zmerať vašu toaletu, alebo práčku, či je aj pre vás táto šikovná regálka so skrinkou vhodná. A pokiaľ vás netradičný a vďaka kovovej konštrukcii tiež pevný a stabilný regál osloviť, v identickom dizajne si z ponuky na našich stránkach môžete zariadiť celú kúpeľňu. Rozhodne sa stane veľmi originálnym miestom na relaxáciu.

 

Regály do obývačky

Španielsky výrobca nás tento rok veľmi milo prekvapil ponukou designových regálov v širokým uplatnením a rozhodne za veľmi príjemnú, obstarávaciu cenu. Regál ako elegantné, efektné doplnenie interiéru a to nielen obývačky, ale všade tam, kde sa predovšetkým vám bude páčiť. Na dekorácie, knižky, kancelárske potreby a ďalšie a ďalšie možné využitia podľa typu miestnosti, v ktorej regál umiestnite.

 

  

 

Ale regál môžete predsa využiť aj iným spôsobom. Napadá vás akým? Pokiaľ chcete jednu miestnosť opticky rozdeliť na dve obývateľné časti a nechcete nič pristavovať a tvoriť stenu napríklad za pomocou sadrokartónu, čo je nákladné a rozhodne budete dlho upratovať, tento optický predel vám predsa môže krásne, rýchlo a jednoducho zaistiť práve tento regál. Alebo iný z ponuky regálov, menší, alebo naopak ešte väčší, v iných odtieňoch, skrátka a dobre možnosťou je naozaj celý rad.