Showroom info

Navštívte náš novo otvorený showroom v Brne a pozrite si naše produkty.

Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
štýlové bývanie
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!
0

Prvý dojem dvakrát neurobíte. A vaša predsieň tiež nie. Zariaďte si ju so štýlom.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Aj vaša kúpeľňa si zaslúži vyzerať krásne ako vy. Zariaďte si ju štýlovým nábytkom a vybavením.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Praktické francúzske regály

V poslednej dobe sú zase veľmi moderným prvkom v zariaďovaní interiéru regály. Regály môžeme použiť snáď do všetkých interiéru, počnúc obývacou izbou, detskou izbou, alebo všade tam, kde nám príde vhod. Nábytok Aldo, Vám predstaví regály francúzskeho výrobcu, ktoré Vás zaujmú nielen svojím dizajnom, ale aj kvalitou.

 

Regály do detskej izby

Na prvej fotografii, sme Vám predstavili regál Alex AXBI2219, ktorý má široké využitie. Regál, ktorý je opretý o stenu, má modernú koncepciu a deti, alebo študenti ho využijú ako na ukladanie kníh, tak k rôznym predmetom, bez ktorých sa mládež nezaobíde. Tento regál v bielom prevedení sa obzvlášť hodi do malých interiérov, pretože biela opticky zväčšuje priestor. Ďalši vhodný regál do detskej izby, je regál Caboto, jeden z mnohých, menej klasický, moderný nielen dizajnom, ale aj farbou. Červený odtieň pre nábytok má svoje špecifiká a nie do každého interiéru je vhodný.

 

Regály do obývacej izby


Regál Cadore od francúzskeho výrobcu, ktorý môžete dať do zvislej, alebo vodorovnej polohy, je nielen praktický, ale svojim dizajnom veľmi moderný. Netradičné na regálu Cadore je tiež nepravidelné rozmiestnenie políc.

Francúzsky výrobca ponúka širokú ponuku regálov na výber, ktoré tiež medzi sebou môžete vzájomne kombinovať do celých zostáv, alebo nimi doplniť ďalšie interiéry z ponuky. Nábytok z Francúzska patrí na Aldo nábytku, k najobľúbenejším.

Novinky do schránky

Každý týždeň to najzaujímavejšie zo sveta bývania.
Kedykoľvek budete chcieť, môžete sa odhlásiť.