Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Praktické rady do kuchyne

Dnes by sme vám chceli predstaviť kuchynské doplnky, ktoré sa vyznačujú jednoduchosťou a praktickosťou. Kuchynské doplnky a najrôznejšie skrinky, ale aj kuchynské linky v základnom zostavení od Nábytku Aldo zaobstaráte za dostupné ceny. Nábytok do kuchyne to sú rozmerovo už dané produkty a je možné ich zakúpiť ako celok, bez možnosti úprav. Vo väčšine prípadov sa jedná o kuchynské doplnky jednoduché, myslené ako pomocníci pre vás.

 

Oblíbený ostrůvek do kuchyně Copper   Oblíbené barové židle a stoly

 

Kuchynská linka do panelákového bytu

Kuchynská linka má väčšinou rovné usporiadanie s dĺžkou 2,60 m a hodí sa predovšetkým do panelákových kuchýň. Preto sa radí k stredne dlhým kuchyniam s dostatkom úložného priestoru. Dvierkové skrinky aj šuplíky sú naozaj riešené tak, aby všetko vaše kuchynské vybavenie malo dostatočný priestor. Ako sa presvedčíte sami na prvej fotografii biely odtieň sa hodí snáď do každej kuchyne. Kuchynská linka vyrobená z laminátovej dosky, ktorá nie je náročná na údržbu. V cene kuchynskej linky sú skrinky, ako horné tak dolné, ale v cene nie sú vešiačiky a poličky na stene.

 

    Nábytek do kuchyně Manchester

 

Kuchynské "vychytávky"

Rozhodne medzi tie najobľúbenejšie patria ostrovčeky do kuchyne. Tak ako príprava jedla sa skladá z niekoľkých ingrediencií, aj tento ostrovček má niekoľko kvalitných prímesí. Kovová konštrukcia v elegantnom čiernom mate, nádherný prírodný odtieň, ingrediencie pre perfektný industriálny dizajn. Kovová konštrukcia zaistí ten správny šmrnc vo vašej kuchyni v podobe pevnosti a stability, polica zjemní ostrovček na niekoľko úložných priestorov. Nastaviteľné podstavce v prípade nerovnosti podlahy potom ostrovček zaradia do dokonalého produktu pre vašu kuchyňu. A ak by ste si chceli pridať, v našej ponuke si rozhodne vyberiete z rozmanitých príchutí, od políc, komôd, regálov až po potrebné doplnky v podobe odpadkových košov z nerezovej ocele.

 

   

 

Na nábytku Aldo tieto kuchynské linky a ďalšie nájdete v kategórii kuchyne a jedálne, kde vám ponúkame všetky rozmery a ďalšie inštrukcie. Za zmienku pri niektorých návrhoch kuchynských liniek stoja názorné videá.