Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Praktický detský nábytok

Čoho nie je v detskej izbe nikdy dostatok, to sú úložné priestory, ktoré ponúkajú šatníkové skrine, regály a komody. Ponuka skríň, regálov a komôd pre detskú izbu je na Nábytku Aldo bohatá nielen počtom, ale aj dizajnom. Nájdete tu nepreberné množstvo odtieňov, veľkostí a designu. Skrine, regály a komody sa líšia vnútorným usporiadaním. Šatníkové skrine ponúkajú variantu šatníkovej tyče alebo políc. Komody môžu byť otvorené, slúžiace viac ako regály, alebo zatvorené, teda skriňové. A sú k dispozícii aj regály, skrinky a nástavce, ktoré sú súčasťou detskej postele a tie patria k najobľúbenejším. Pýtate sa prečo? Nezaberajú žiadny priestor z izby, sú súčasťou daného nábytku. A práve týmito úložnými priestormi, ktoré sú maximálne ohľaduplné k danej miestnosti sa v dnešnom rozprávaní budeme venovať.

 

Oblíbené jsou skříně, které jsou součástí patrové postele     Patrová postel B smoky blue

 

Šatníkové detské skrine ako súčasť postele

Detské skrine majú v dnešnej dobe mnoho podôb. Záleží len na interiéri detskej izby a jej celkového vybavenia. Na našom e-shope, nájdete detské šatníkové skrine klasického vzhľadu, až po skrine, ktoré v deťoch vyvolávajú väčšiu fantáziu. Dizajn šatníkovej skrine korešponduje s ďalšími dielmi detského nábytku z rovnomennej kolekcie. Šatníková skriňa je vyrobená z laminátovej dosky, je praktická a funkčná, ale predovšetkým je voľne stojaca v izbe, teda vhodná do takej detskej izby, kde priestor na umiestnenie skrine je dostatočný.

 

  Patrová postel Matt oak  Patrová postel Move grey

 

Detské regály

Rovnako ponuka detských regálov je na Nábytku Aldo v širokom zastúpení. Regály do detskej izby sú veľmi praktickým kusom nábytku, ktorý ocenia každé dieťa. Regály slúžia na ukladanie kníh, časopisov, alebo na vystavenie rôznych detských pokladov. Aj tieto regály zaobstaráte v klasickom, alebo originálnom prevedení. Jedno však majú spoločné a tým je povrchová úprava vodou riediteľnou, akrylovou farbou, ktorá patrí k ekologickým a zdravotne nezávadným výrobkom. Na ďalšej fotografii vám predstavíme detský regál opäť ako súčasť danej detskej postele.

 

Dětská postel Lanka white    Patrová postel Bibliobed, regál pod schůdky

 

Detské komody

Potrebujete pridať ďalšie úložné priestory do detskej izby? Vyberte si zo širokej ponuky detských komôd. Ponúkame komody pre malé dievčatá, chlapcov, školákov aj do študentských izieb.
Komody sú kombináciou masívu a mdf dosiek. Vyrábajú sa v širokej škále farieb s nadčasovým designom. Systém samostatných dielov vám umožní zostaviť komody flexibilne tak, aby slúžili v maximálnej možnej miere. Vybrať si môžete komody s regálmi, šuplíkmi, alebo v kombinácii oboch. Ku každej komode si môžete zaobstarať šatníkovú skriňu v rovnakom štýle.

 

Dětská postel Reverso s komodou a psacím stolem     Dětská postel Chic s komodou

 

Všetky tieto znázornené segmenty a množstvo ďalších nájdete na Nábytku Aldo v kategórii skrine a komody. A to čo sme dnes v článku uviedli, je samozrejme iba zlomkom z toho, čo u nás nájdete.