Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Rustikálna kolekcia Silene francúzskeho výrobcu

Francúzsky nábytok sa na našom portáli Nábytok Aldo, stáva stále viac obľúbený, pre svoju kvalitu a originalitu. Inak tomu nie je aj v kategórii rustikálneho nábytku! Francúzsky rustikálny nábytok sa hodí do všetkých interiéru bytu, či už do spálne, alebo obývacej izby. Veľmi originálny a najčastejšie používaný je rustikálny nábytok v kuchyni, či jedálni. Dnes Vám predstavíme niektoré segmenty z novej kolekcie Margaux, ktorá nadchne všetkých milovníkov tohto nábytku a kolekcie, ktorá je určená do spálne.

 

   

 

Ponuka francúzskeho výrobcu rustikálneho nábytku v kolekcii Margaus je veľmi flexibilná a danými dielmi môžete vybaviť spálňu veľmi malých rozmerov, ale aj spálňu veľkú, priestrannú. Rustikálny dizajn vďaka francúzskemu výrobcovi s provensálskymi prvkami je obľúbeným riešením a veľmi trendy. Výrobca tiež zvolil najobľúbenejšie, snehovo biely odtieň pre tento typ designu.

Nábytok tiež vo vysokej kvalite, ktorá je daná aj hrúbkou materiálov mdf dosky a laminátu dosahujúcou hrúbku až 30 mm. Vyberať môžete z troch typov a rozmerov šatníkových skríň, na výber dva rozmery miesta na spanie postele, alebo dva rozmery komôd. Nechýba ani nočný stolík, skrátka všetko pre vybavenie vašej spálne. Nábytok nechýba ani tradičné, štýlové úchytky, ktoré k rustikálnemu dizajnu rozhodne patria.

 

 

Keďže autorom designu je francúzsky výrobca, znateľne spoznáte v dizajne vplyv provensálskych prvkov. O to viac je celá kolekcia rustikálneho nábytku Margaux elegantnejšia a svoje robí samozrejme aj svetlo šedý odtieň, ktorý patrí pre rustikálny dizajn k netradičným. Či vám vyhovuje aj vnútorné usporiadanie skrine najlepšie posúdite na ilustračnej fotografii. Tak ako môžete taktiež posúdiť na jednom z návrhov vybavenia či zostavenie spálne týmto nábytkom, či je kolekcia Margaux tá pravá pre váš interiér. ponuka je veľmi široká a tak možnosťou pre vybavenie interiéru existuje celý rad. Nábytok je veľmi kvalitný predovšetkým vďaka hrúbke materiálov mdf doska a laminátu, ktorá dosahuje až 30 mm. Dodanie v dieloch s nutnosťou montáže, pri skrine odporúčame zostavovať v dvoch osobách.