Showroom info

Navštívte náš novo otvorený showroom v Brne a pozrite si naše produkty.

Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
štýlové bývanie
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!
0

Oddýchnite si so štýlom. Kúpte si moderné vybavenie do spálne, ktoré z vášho spánku urobí zážitok.

Doručení zdarma

až do pokoje

Produkty skladom u vás 

do 3-7 dní

Prehľadný návod

na montáž

K dobrému jedlu patrí aj dobré vybavenie kuchyne a jedálne. Vychutnajte si naše produkty u vás doma.

Doručení zdarma

až do pokoje

Produkty skladom u vás 

do 3-7 dní

Prehľadný návod

na montáž

V obývacej izbe sa musíte cítiť jednoducho skvele. Obklopte sa moderným dizajnom a jedinečnými kúskami.

Doručení zdarma

až do pokoje

Produkty skladom u vás 

do 3-7 dní

Prehľadný návod

na montáž

Prvý dojem dvakrát neurobíte. A vaša predsieň tiež nie. Zariaďte si ju so štýlom.

Doručení zdarma

až do pokoje

Produkty skladom u vás 

do 3-7 dní

Prehľadný návod

na montáž

Aj vaša kúpeľňa si zaslúži vyzerať krásne ako vy. Zariaďte si ju štýlovým nábytkom a vybavením.

Doručení zdarma

až do pokoje

Produkty skladom u vás 

do 3-7 dní

Prehľadný návod

na montáž

Aj domáca práca môže byť zábava. Zariaďte si štýlovú kanceláriu, z ktorej nebudete chcieť odísť.

Doručení zdarma

až do pokoje

Produkty skladom u vás 

do 3-7 dní

Prehľadný návod

na montáž

Vdýchnite vášmu domovu dušu a útulnú atmosféru. Kúpte si rustikálny nábytok, ktorý má šmrnc.

Doručení zdarma

až do pokoje

Produkty skladom u vás 

do 3-7 dní

Prehľadný návod

na montáž

Využite každé miestečko vo vašom domove, do ktorého môžete uložiť všetky vaše nevyhnutnosti. A štýlovo.

Doručení zdarma

až do pokoje

Produkty skladom u vás 

do 3-7 dní

Prehľadný návod

na montáž

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Rustikálna kolekcia Silene francúzskeho výrobcu

Vážení zákazníci
Kolekcia Silene, z ponuky rustikálneho nábytku, bola dopredaná a stiahnutá z ponuky. Na našom portáli sa snažíme ponúkať stále nové dizajny a tiež sme rozšírili ponuku o nové výrobce. Okrem francúzskeho výrobcu, ponúka veľmi kvalitný a originálny rustikálny nábytok aj nemecký, alebo dánsky výrobca. My vám niektoré z nich predstavíme.

 

Kolekcia Mex od nemeckého výrobcu

 

Samostatné diely rustikálneho nábytku v zhodnom dizajne a odtieni, z ktorých môžete interiér jedálne, ale aj obývacej izby zariadiť komplexne, ponúka kolekcia Mex. Ponuka dielov je ďaleko väčší ako na uvedenom návrhu, stačí si len vybrať to, čo vy najviac potrebujete a využijete. Nemecký výrobca kladie veľký dôraz na kvalitu, preto tiež používa kvalitné drevo borovice bez kazov a riadne vysušené. Pre nábytok z masívu je kvalitné drevo zásadné, aby nedochádzalo k neskoršej deformácii nábytku vplyvom zmeny teplôt a pôsobením relatívnej vlhkosti. Vďaka precíznosti nemeckého výrobcu možno jeho ponuku rustikálneho nábytku dodávať aj v demontovanom stave. Všeobecne nábytok z akéhokoľvek dreva má svoju osobitú atmosféru, ktorá má pozitívny vplyv aj na našu psychiku. Nábytok z dreva, ktorým je aj návrh tejto rustikálnej jedálne, je vďaka spracovaniu ekologickým nábytkom. Povrchová úprava dielov je svetlo hnedým voskom, ktorý zachováva zdravotnú nezávadnosť dreva borovice. Nábytok z dreva je kvalitný a má dlhú životnosť. A v neposlednom rade samozrejme zaobstaráte nábytok, pretože sa vám jednoducho páči.

 

Rustikálna jedálenská zostava Mex 14200710

 

Kolekcia Arti Blanc od francúzskeho výrobcu

 

Predstavujeme rustikálny nábytok pre modernú domácnosť. Ak ste majiteľmi interiéru, kedy obývacia izba je prepojená s kuchyňou nadväzujúca tiež na jedáleň, vedzte, že s kolekciou Arti Blanc môžete mať vybavené všetko jedným dizajnom. Kolekcia totiž ponúka tiež diely pre interiér jedálne. Ak hľadáte niečo netradičné pre vašu obývaciu izbu, potom vás možno upúta ponuka rustikálneho nábytku, kde inšpiráciou pre dizajn bol francúzsky vidiek. Samostatné diely plne využiteľné aj v modernej domácnosti. Jednoduché, ničím nezdobené diely nábytku sú práve typickým pre vidiecky ľud, kde pre dizajn bola určujúca predovšetkým praktickosť. Nie je ničím prekvapujúcim, že kolekcia rustikálneho nábytku Arti Blanc je vytvorená práve francúzskym výrobcom. Máte teda aspoň istotu, že dizajn je naozaj originálny. A navyše ako je už našim zákazníkom známe, francúzsky výrobca kladie veľký dôraz na vysokú kvalitu a originálny dizajn. Pre kolekciu Arti blanc použil mdf dosku v spojení s masívom, keď niektoré z dosiek dosahujú hrúbky až 25 mm.

 

Obývacia izba Arti Blanc 0707 - diely

 

Kolekcia Nova od dánskeho výrobcu

 

Dánsky výrobca sústredí svoju produkciu na rustikálny nábytok z dreva mahagón. Ak vám teda zostava niečím nevyhovuje, môžete si vašu spálňu navrhnúť výberom z ponuky samostatných dielov. Dovoľujeme tiež upozorniť na skutočnosť, že ponuka dánskeho nábytku patrí pod ochrannú značku. Značkový nábytok je tou najväčšou zárukou kvality. Zostavu rustikálne spálne od dánskeho výrobcu môžeme zaradiť medzi luxusný nábytok s veľkou eleganciou. Nielen dizajn však radí spálňu do kategórie luxusného nábytku, ale predovšetkým materiál, masív, konkrétne kvalitné drevo mahagón s vysokým stupňom tvrdosti. Kvalita dreva tak ovplyvňuje skutočné vlastnosti jednotlivých dielov v zostave spálne. Nábytok do spálne je odolný voči mechanickému poškodeniu a ponúka dlhú životnosť v poriadku niekoľkých desiatok rokov. Dánsky výrobca prekvapuje tiež netradičným dizajnom. V jeho ponuke nájdeme diely nábytku a to nielen do spálne, ale všetkých interiérov, ktoré aj dnes prekvapujú. Za zmienku tiež stojí dôraz, ktorý je kladený na detail v podobe mosadzných úchytiek. V neposlednom rade voľba odtieňa, kedy správne výrobca zvolil veľmi módny, v tomto roku naozaj trendy, odtieň snehovo bielej farby.

 

Spálňa Nova - zostava 160

 

Všeobecne nábytok z akéhokoľvek dreva má svoju osobitú atmosféru, ktorá má pozitívny vplyv aj na našu psychiku. Nábytok z dreva, ktorým sú aj návrhy, ktoré sme vám predstavili, je vďaka spracovaniu ekologickým nábytkom. Nábytok z dreva je kvalitný a má dlhú životnosť. A v neposlednom rade samozrejme zaobstaráte nábytok, pretože sa vám jednoducho páči.

Novinky do schránky

Každý týždeň to najzaujímavejšie zo sveta bývania.
Kedykoľvek budete chcieť, môžete sa odhlásiť.