Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Rustikálne šatníkové skrine z Francúzska

Ponuka rustikálnych šatníkových skríň na nábytku Aldo, patrí k veľmi kvalitným. Dominantné sú šatníkové skrine nášho francúzskeho partnera. Rustikálna šatníková skriňa patrí k nábytku, ktorý je súčasťou snáď všetkých domácností a napomáha nám udržiavať poriadok s ošatením, či už v spálňach, predsieňach, alebo všade tam, kde nám to veľkosť interiéru dovolí. Dnes vám predstavíme niektoré rustikálne šatníkové skrine, práve od nášho popredného francúzskeho výrobcu.

 

 

Kolekcia Margaux

Francúzsky výrobca ponúka naozaj vysokú kvalitu rustikálnych skrini, z celej tejto kolekcie Artisane. Použitým materiálom pri výrobe je masívne drevo - dub. Znalci rustikálneho nábytku a nábytku z masívu určite vedia, že dubové drevo patrí k tým najkvalitnejším. Preto tiež rustikálne skrine z dubového dreva ponúkajú tú najvyššiu možnú kvalitu a predovšetkým vysoký stupeň tvrdosti materiálu. Takáto vlastnosť je dôležitá pre vysokú mechanickú odolnosť.

 

 

 

Skrine môžu mať mnoho podôb

Ako prvé, Vám z kolekcie predstavíme jednodverovú rustikálnu šatníkovú skriňu, ktorá je často robená v menších interiéroch spální. U tejto skrine je použitým materiálom, nie menej kvalitné borovice. Šatníková skriňa má ako jedna z mála tiež možnosť uzamykania dverí. Veľmi príjemne tiež pôsobí aj ako samostatný diel v interiéri, pretože rustikálny nábytok ako taký pôsobí veľmi originálne.

 

Dvoj - dverová skriňa

U tejto rustikálnej šatníkovej skrine je použitým materiálom dub antický. Dub je drevo, ako už sme spomenuli, ktoré poskytuje vysoký stupeň tvrdosti, a preto nábytok tak odolný voči mechanickému poškodeniu. Všimnite si originálneho prepracovanie dreva a takisto aj u tejto rustikálnej šatníkovej skrine sú uzamykateľné zámky na dverách, čo naozaj u rustikálneho nábytku nebýva zvykom. Či už si túto šatníkovú skriňu zaobstaráte do akéhokoľvek interiéru, bude vždy originálom!

 

 

 

Troj - dverová skriňa

Ako poslednú, vám predstavíme rozmerovo najväčšiu rustikálnu šatníkovú skriňu, z tejto kolekcie Artisane. Aj tu je pri výrobe použitý ako materiál dub antický. Táto troj - dverová rustikálna skriňa ponúka police, ale aj šatníkovú tyč, čo zaisťuje veľký dostatok úložného priestoru. Francúzsky výrobca, aj tu ponúka tiež možnosť uzamykania dverí a veľmi praktické je, tiež umiestnenie zrkadla. Rustikálna skriňa je jedným z niekoľkých samostatných dielov rustikálneho nábytku pre zostavenie interiéru spálne.

 

 

V prípade, že patríte medzi milovníkov rustikálneho nábytku, tak kolekcia Artisane vám môže ponúknuť tie najlepšie úžitkové vlastnosti a nábytok, rovnako ako rustikálne skrine budete mať na niekoľko desiatok rokov.