Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Ružová do detskej izby pre dievčatá

V ponuke detských izieb pre dievčatá stále prevláda a to už niekoľko odtieň ružovej najčastejšie v kombinácii s bielou. Je to preto, že spojenie týchto odtieňov patrí k tým najobľúbenejším. Ich výber, trúfame si tvrdiť, je veľmi zaujímavý a prevažnú časť ponuky tvoria kolekcie od francúzskeho a holandského výrobcu. Moderné, veľmi praktické samostatné diely detského nábytku, alebo celých návrhov zostáv detských izieb sa sústredia na malé aj veľké interiéry, dostupnú cenu a maximálne praktické využitie. V dnešnom článku vám chceme predstaviť niekoľko najpredávanejších detských izieb.

 

 

Detská izba, ktorej žiadne dievča neodolá

Na našom trhu kolekciu Puzzle vďaka vysokej obľube u našich zákazníkov ponúkame prvý rok. A ešte nejaký čas budeme, pretože ponúka najvyššiu kvalitu s predĺženou zárukou až na sedem rokov. Turecký výrobca na výrobu detskej izby zvolil dva materiály, voštinu a lamino. Novodobý, veľmi kvalitný materiál voštiny je potom použitý pre hlavné, obvodové dosky, preto je ich hrúbka až 3,5 cm. Samozrejme použitie tohto materiálu prispieva k navýšeniu kvality detskej izby. Laminátová doska je použitá napríklad na čelá šuplíkov, alebo police v skrini. Kombinácia odtieňov bielej, ružovej a tmavo fialovej.

 

 

Nábytek do dětského pokoje Bo7    Patrová postel B pink

 

 

Detská izba Biotiful

Ponuka kolekcie Karibu opäť prináša typicky dievčenské spojenie odtieňov a to bielej s tmavo fialovou. Je možné tiež diely kolekcie Karibu kombinovať s dielmi kolekcie Jesper, pretože odtieň bielej a tmavo fialovej je pre oba návrhy identický. Kolekcia Karibu patrí k cenovo veľmi dostupným, je vyrobená z laminátovej dosky a ponúka samostatné diely tak, aby bolo možné samozrejme zostaviť kompletný interiér detskej izby. Vybrať si dokonca môžete z dvoch prevedení šatníkových skríň, jednou z možností je šatníková skriňa trojdverová so zrkadlom, čo ocenia najmä dospievajúce dievčatá. 

 

 

 

Detská izba pre dievčatá aj z masívu, alebo mdf dosky

Vďaka ponuke nemeckého výrobcu detského nábytku z masívu, môžeme aj pre kategóriu určenú dievčatám ponúknuť niektoré z návrhu v bielo ružovom prevedení. Netradičný odtieň pre nábytok z dreva, ktorý sa stal veľmi populárny. Riešenie bývania detí je v podobe nábytku napríklad z dreva borovice veľmi obľúbené, pretože takýto interiér je ekologický, zdravotne nezávadný. Samozrejme vďaka použitému materiálu aj veľmi kvalitné.

 

Dětská postel Kiddy     Dětská postel Pino

 

Nemecký výrobca, ako môžete vidieť na našu ilustračnej fotografii, ponúka nábytok z dreva v kombinácii odtieňov fialovej s odtieňom transparentné biele. Odtieň, ktorý zachováva viditeľnú štruktúru dreva, nejedná sa teda o snehovo bielu farbu. Pre časti nábytku v tmavo fialovom prevedení použil výrobca cielene mdf dosku, ktorá ponúka vyšší stupeň tvrdosti ako drevo borovice. A tak napríklad doska stola je viac odolná pri jej použití, tiež má umývateľný povrch.

Ponuka detských izieb pre dievčatá je na našom portále naozaj veľmi široká a v našom článku uvádzame len zlomok toho, čo si u nás môžete vybrať. A ak máte doma malých nezbedníkov, chlapcov, v ďalšom rozprávanie sa budeme venovať ponuke práve pre ne.