Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


S nábytkom Aldo sú bábätká v bezpečí

Vybrať nábytok do detskej izby pre bábätko je neľahká úloha. Nielen že ako prvorodičky chceme mať všetko možno až mnohokrát predimenzované, emócie s každým cloumají, nervozita s blížiacim sa termínom pôrodu narastá, ale to všetko samozrejme odovzdávame pomaly a polehúčka aj na partnera. A prichádza chvíľa, kedy treba zaobstarať aj nábytok a tu sa silne hlásia k slovu práve naše drahé polovičky, muži. Odporúčame príliš nezasahovať, my ženy rodíme a muži chcú aspoň zariaďovať, skladať a stavať a verte, že to im zostane po celý život. Tak prvorodičky, odpočívajte a prenechajte montáž a rozmiestnenie nábytku nenápadne na mužoch. Ale pozor, určite je dobre keď ich nasmerujete na tie správne kolekcie detského nábytku pre bábätko. Ak ste sa ocitli práve na stránkach Nábytku Aldo vedzte, že naše detské izbičky sú certifikované, zdravotne nezávadné a môžete zaobstarať aj detské izbičky značkové. Poďme si v dnešnom rozprávaní ponuku detského nábytku prejsť, trochu utriediť, aby bolo aj to vaše bábätko spokojné ako bábätká, ktoré náš nábytok už majú.

 

          

 

Ak ste sa ocitli práve na stránkach Nábytku Aldo vedzte, že naše detské izbičky certifikované, zdravotne nezávadné a môžete zaobstarať aj detské izbičky značkové. Poďme si v dnešnom rozprávaní ponuku detského nábytku prejsť, trochu utriediť, aby bolo aj to vaše bábätko spokojné ako bábätka, ktoré náš nábytok už majú.

 

 

Detská postieľka na prvom mieste

Prvých šesť mesiacov bábätko predovšetkým prespí. Druhých šesť mesiacov vlastne tiež, len nie v tak dlhých intervaloch. V každom prípade detská postieľka musí byť kvalitná. Nezabúdajte tiež na matrac, pretože bez nej to nejde. Postieľky ponúkame v dvoch základných rozmeroch, pre matrac 60x120 cm a pre matrac 70x140 cm. Aký rozmer zvolíte je skôr otázkou vášho vkusu, ale v našej ponuke tiež otázkou, či postieľku budete chcieť ďalej využívať.

Detské postieľky s miestom na spanie 70x140 cm často predstavujeme s možnosťou rozloženia na detskú posteľ s rozmerom 70x140 cm, ale už bez postranných bočníc. Tým si bábätko medzi 3 a 4 rokom života pomaly môže začať privykať na klasickú detskú posteľ s miestom na spanie 90x200 cm. A ponúkame postieľky, kedy tretím krokom je možnosť ich rozloženie práve už na klasickú posteľ. Máte tak možnosť detskú postieľku využiť od narodenia vášho bábätka až do 18 rokov, alebo do doby kedy rodinné hniezdo opustí.

 

     

 

Týmto jednoduchým spôsobom premeny detskej postieľky na posteľ odpadá tiež starosť kam s postieľkou, až jej rozmerom dieťa odrastie. Na aukcii, do bazáru, známym? Nič také. Na Aldo nábytku nájdete riešenie. Mnohí kupujú pre začiatok len detskú postieľku práve preto, že chcete viac investovať do detskej izby v neskoršom veku as klasickou detskou posteľou. V tomto prípade, kedy ste vybavenie detskej izby odsunuli na neskôr, odporúčame postieľku o veľkosti miesta na spanie 60x120 cm. A pravdou je, že bábätko nič viac než postieľku naozaj nebude potrebovať. Odložiť vybavenie detskej izby na neskôr, nie je vôbec od veci.


Ak však patríte medzi tých rodičov, ktorí chcú mať zariadený pred príchodom bábätka celú izbičku, kolekcia ponúka vždy v rovnakom prevedení ako má daná postieľka celú radu ďalších dielov. Dokonca aj prebaľovací pult s umiestnením na komodu.

 

     

 

 

Detský nábytok pre bábätká značky Gami

Značkový nábytok, ktorý vám prostredníctvom nášho portálu ponúkame je od francúzskych výrobcov. Rozdiel medzi týmito značkami nie je v spracovaní, či kvalite, ale dizajnu. Oproti "neznačkovému" nábytku je dizajn viac prepracovaný, ponúka aj viac funkcií s ohľadom na už spomínaný neskorší vek dieťaťa a napríklad práve možnosť rozloženia, demontáž postieľky na posteľ.

 

 

Či dáte prednosť klasickému, či značkovému nábytku, je vaše rozhodnutie. Možnou voľbou u nás sú ako kolekcia detských izbičiek cenovo dostupné, tak kolekcia za ktoré si treba naozaj veľa priplatiť. Detský nábytok, nech už si vyberiete lacný, či drahý, dodávame vždy v dielach s nutnosťou montáže podľa návodu a to príjemné, s dopravou zdarma až k vám domov. Mamičkám, ktoré sú v očakávaní samozrejme nábytok aj do poschodia vynesieme.