Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Šatníkové skrine z Holandska z lamina

Najväčšiu ponuku šatníkových skríň na našom e-shope predstavuje holandský výrobca. Moderný dizajn so širokým výberom odtieňov. V dnešnom rozprávaní sa budeme venovať skriniam, ktoré sú v podstate náhradou za vstavané šatníkové skrine. Spôsob otvárania krídiel posunom na mechanických drážkach, ktoré vďaka vysokej kvalite a precíznosti holandského výrobcu môžu ponúknuť ľahkú manipuláciu. A to je pri rozmerovo veľkých skriniach dôležité, pretože krídla sú veľké a samozrejme ťažké. Bez ľahkej manipulácie v súvislosti s kvalitnými pojazdmi nemožno priestranné šatníkové skrine ponúkať. 

 

Biele šatňové skrine v lesku

Veľmi obľúbené sú práve skrine vo vysokom, bielom lesku. Povrchová úprava, ktorá ešte viac prispieva k modernému dizajnu. Biely odtieň je vhodný do tmavých interiérov bez slniečka a ponúka sa umiestnenie skrine v tomto odtieni treba do predsieni, kde ako vieme, vo väčšine prípadov slniečko nie je.

 

     

 

Šatňové skrine s posuvnými krídlami veľkých rozmerov môžu nahradiť vstavané skrine, ale oproti nim majú niekoľko výhod. Samozrejme sú lacnejšie a v prípade, že do budúcnosti plánujete zmeniť svoje bydlisko, skriňa jednoducho vymontovať a môžete presťahovať. Čo u vstavaných skríň možno len ťažko. Materiálom šatňové skrine na fotografiu je laminátová doska, ktorá nie je náročná na údržbu a je odolná voči mechanickému poškodeniu. Lamino je klasickým a najčastejšie používaným materiálom v dnešnej dobe práve pre jeho dostupnú cenu.

 

 

Šatňové skrine v prírodnom odtieni

Veľmi obľúbeným odtieňom je tiež akákoľvek imitácia masívu. Prírodné odtiene v širokom výbere sú vďaka novým technológiám na nerozoznanie od pravého dreva. Na fotografii predstavuje veľmi obľúbené prevedenie skrine Monza vo farbe tmavého orecha, alebo natural ash, svetlý odtieň akácie.

 

     

 

Či už si vyberiete akékoľvek prevedenie, veľmi dôležité pred zaobstaraním šatníkovej skrine je tiež zistiť jej vnútorné usporiadanie. A možností je veľa. Základnom prevedení je vždy jedna polica v dobrí časti skrine a pod ňou šatníkovú tyč. Ak však dávate prednosť väčšiemu množstvo políc, napríklad práve v kolekcii Monza môžete pre jednu časť skrine dokúpiť tri police naviac. Sú tiež skrine, ktoré ponúka len police bez šatníkovej tyče. preto ako skriňa kúpite, dobre zvážte, čo do nej chcete dávať a ako by mala vlastne vnútri vyzerať. nemožno šatníková skriňa vyberať len podľa vám príjemného odtieňa. Musí bezozbytku tiež spĺňať svoju funkciu tak, aby ste boli spokojní.

V našej ponuke nájdete množstvo skríň tiež rozdelených podľa miestností. To znamená, že sú skrine zaradené tiež do detského nábytku, spální a obývacích izieb. V neposlednom rade u nás nájdete rustikálne šatníkovej skrine a skrine z masívu. Rovnako možno skriňa zaobstarať samostatne, alebo ako jeden z možných dielov danej kolekcie a to znamená, že ku skrini môžete zaobstarať ďalší nábytok v rovnakom dizajne. A tiež neponúkame skrine len s možnosťou posúvania krídiel, ale aj s klasickým otvárania. Výber je naozaj veľký.