Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Šatníkové steny udržujú poriadok

Či už máte to šťastie, že interiér vášho bytu vám dovoľuje mať samotnú šatňu, alebo patríte k tým, ktorým to interiér nedovoľuje, v oboch prípadoch potrebujete šatníkovú stenu, ktorá vám umožní prehľadné ukladanie šactva. Šatníková steny od nášho popredného výrobcu, ponúkajú veľmi ľahké ukladanie odevov a cenovo dostupné riešenie. Šatníkové steny môžete použiť ako už v spomínaných šatniach, predsieňach, alebo v inom interiéri, kde máte kúsok miesta nazvyš.

 

Kolekcia šatníkových systémov, industriálne závesné regály

Predstavuje sadu dvoch kovových vešiakov v elegantnom a určite veľmi trendy industriálnom dizajne. Vešiaky s multifunkčným využitím, vešiaky do každého interiéru. Vieme si ich predstaviť v kúpeľni na uteráky, v šatni, na balkóne na zavesenie kvetináčov a napríklad vy, vymyslíte úplne iný spôsob využitia.

 

       

 

V cene dva kusy vešiakov, ktoré je možné zavesiť rôznymi spôsobmi. Vedľa seba, nad sebou, ale aj na uchytenie do stropu ako na jednej z našich fotografií. Navyše design je naozaj veľmi unikátny a tak vešiaky sú nielen praktické, ale budú aj ozdobou vašej domácnosti. V neposlednom rade vás určite príjemne prekvapí vysoká nosnosť. Teda zaťaženie, ktoré vám umožní zavesiť aj ťažšie kabáty.

 

Kolekcia šatníkových stien i predsieňových vešiakov

Je veľmi dobre, že aj na slovenskom trhu pribúda vo výbere nábytku aj ponuka šatníkových stien, či chcete šatníkových organizátorov. Je niekoľko označení pre nábytok, ktorý má za úlohu pomôcť nám zorganizovať šatník. Veľmi praktické je predovšetkým pre tých z Vás, ktorí majú to šťastie av byte, či dome majú voľnú miestnosť pre zariadenie šatne. Oblečenie potom môže byť veľmi prehľadne usporiadané. Šatňa na ďalšiu fotografiu, je vyrobená v odtieni bielom z mdf dosky 15 a 18 mm a osloví predovšetkým ženy, ktoré v prevažnej väčšine majú šiat viac ako páni. Aj keď, šatníková stena ponúka dve šatníkové tyče, šuplíky a police, tak to všetko zakúpite za veľmi priaznivú cenu.

 

    

 

Ako sami vidíte, je veľmi jednoduché udržať vo vašej bielizni poriadok a poriadok. Šatníkové steny sú ďalšie z radu nábytku od nášho francúzskeho i nemeckého partnera. Nie vždy je potrebné kupovať monštruóznu a finančne náročnú šatníkovú skriňu.