Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Sektorový nábytok na Aldu

Dnešná doba prináša so sebou jednoduché a účelné zariadenie v obývacej izbe. Nábytok Aldo vám taktiež ponúka obývacie steny modulového systému, alebo ak chcete tak zvaného sektorového nábytku. Výhodou tohto sektorového nábytku je jeho prispôsobivosť, cenová dostupnosť av neposlednom rade jeho funkčnosť. Vďaka sektorovému nábytku ste schopní veľmi rýchlo vybaviť obývaciu izbu. Navyše na základe flexibilného výberu z ponuky samostatných dielov.

 

Čo je to sektor

Pojem sektor nám hovorí, že sektorové nábytkové rady môžeme jednoducho zložiť a tiež rozobrať, ako stavebnicu napríklad pri sťahovaní. Ale hlavne je možné jednotlivé samostatne fungujúce časti upraviť raz na mieru malej garsónke, a nabudúce treba zložiť pre potreby veľkého bytu, podľa toho ako sa rodina rozrastá. Jednotlivé moduly je možné treba rozmiestniť a zavesiť za stenu. Môžete si teda poskladať vlastný nábytok tak, ako to práve teraz potrebujete. Predtým bol sektorový nábytok jeden z najpoužívanejších vôbec. Týka sa to osemdesiatych rokov. Naši rodičia ani na výber veľmi nemali. V tom čase každá tretia domácnosť mala rovnaký nábytok, snáď len počet skríň sa líšil. Zaobstarať si niečo moderné a originálne bol nadľudský výkon. Dnes vám Nábytok Aldo ponúka vysoko kvalitný, moderný nábytok do obývačky z kolekcie Absoluto od nemeckého výrobcu. Tento modulový systém obývacej izby ponúka samostatné diely nábytku, ktoré si môžete sami podľa vlastných potrieb vybrať.

 

 

 

 

Prednosti sektoru

Jednoznačnou prednosťou takto riešeného sektorového nábytku je jeho variabilita. Jeho schopnosť vyhovieť potrebám v podstate akejkoľvek riešenej dispozícii interiéru je neoceniteľná. Svojou flexibilitou a predovšetkým funkčnosťou má sektorový nábytok šancu uspokojiť aj netradičné požiadavky náročného zákazníka. Každý prvok totiž ponúka množstvo rozmerových variantov v rozsiahlej škále farieb. Výrobou sektorového nábytku sa zaoberá mnoho výrobcov nábytku. Sú si vedomí kúpnej sily zákazníkov a praktických vlastností sektora. Aj v malom byte pri zastavení miestností stavebnicovým systémom získate veľký priestor. Sektorové zostavy vám ušetria plochu. Nemusíte si nechávať vyrábať nákladne nábytok na mieru, sektorový nábytok môže byť vhodnou alternatívou na vybavovanie vášho domova.

 

      

 

Pred nákupom obývacej steny treba poznať niekoľko dôležitých informácií, od ktorých sa bude výber odvíjať. Okrem samozrejmé znalosti veľkosti priestoru sa jedná hlavne o rozvrhnutie jednotlivých skriniek a políc spoločne s prehľadom vecí, ktoré budeme do steny ukladať. Pokiaľ tieto informácie máme rozmyslené a vytipované vhodné modely, nič nebráni prejsť k voľbe farby a materiálu, ktoré nám budú ladiť s ostatným vybavením obývacej izby. Pretože preferencie sa časom môžu meniť, okrem pevných stien sú na trhu aj moderné modulárne, ktoré je možné zložiť úplne ľubovoľne. Tieto obývacie steny možno teda aj časom obmieňať úplne podľa aktuálnych požiadaviek a za zlomok ceny obstarania novej. Navyše sú veľmi výhodné aj pri sťahovaní.