Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Spálňa nemusí byť skladisko

V dnešnom rozprávanie sa zameriame na úložné priestory v spálni a na to, ako vybaviť interiér spálne keď sú jej rozmery naozaj veľmi malé. V posledných rokoch výrobcovia prinášajú dômyselné, veľmi funkčné návrhy aj pre manželské postele. A zámer je úplne rovnaký jako v detskej izbe, ušetriť miesto v interiéri spálne. Ak miestnosť, ktorú ste si vybrali pre zariadenie spálne je naozaj malá, ťažko sa do nej zmestia klasické diely, ktoré pre tento typ interiéru poznáme. Šatníková skriňa alebo komoda s šuplíky môže byť veľký problém, alebo dokonca pre tieto diely vôbec miesto nemáme. A aj tu riešením môže byť správny výber manželskej postele.

 

Manželská postel Most    Manželská postel Most světlá akácie

 

Postele s úložnými priestormi

Klasickým príkladom úspory miesta v interiéri spálne sú určite postele so zásuvkou, alebo viac šuplíky či dokonca postele, ktoré ponúka nočné stolíky na vysunutie a opätovné zasunutie. Ponuka takých to postelí sa rok od roka na našom portále rozrastá, pretože dopyt je veľmi vysoká po týchto typoch postelí. Napríklad vybaviť spálňu, ale samozrejme akýkoľvek iný interiér v panelákovom dome si vyžaduje značné úsilie aby miestnosť nebola preplnená nábytkom. Preto sú postele s šuplíky toľko obľúbené. V našej ponuke nájdete možnosť obstarania manželské postele napríklad so štyrmi zásuvkami, ale tiež treba s dvoma šuplíkmi po celej dĺžke postele. Voľba je samozrejme na vás. Môžeme povedať, že postele s šuplíky sú už klasikou a určite nie sú ničím neobvyklým.

 

Manželská postel Lanka white    Manželská postel Lanka grafit

 

Dnes vám chceme skôr predstaviť nový, ešte viac úspornejšie trend manželských postelí. Postele s nadstavcom, ktorý je umiestnený v záhlaví. Nahrádza v podstate aj šatníkové skriňe spoločne s komodou. Nový trend, ktorý na naše stránky prináša francúzsky výrobca. navyše obstaranie postele s nadstavcom nie je nijako zvlášť finančne náročné. Najvyššie dômyselný dizajn predstaví naša ilustračné fotografie kolekcia Evo, určené pre vybavenie malej spálne.

 

Manželská postel Ely

 

Posteľ s nadstavcom je ideálnym riešením, navyše získate toľko úložného priestoru ako v spálni zostavené z postele, skrine a komody. Možno dokonca aj niečo naviac. Kolekcia Evo je dostupná v dvoch odtieňoch, škorice a svetlý dub, materiálom pre výrobu sa stala laminátová doska nenáročná na údržbu. Úspora miesta je naozaj značná. A ak by ste si predsa len z našej ponuky nevybrali, pamätajte tiež na to, že možno napríklad spojiť k sebe dve detské postele a máte rad šuplíkov a veľké miesto na spanie. Ako vyriešiť interiér malej spálne nie je dnes už žiadny zásadný problém. Ponuka je naozaj široká. Nápadov celá rada.

Uvedomte si tiež skutočnosť, že keď už chcete zaobstarať spálňu ako celok, nie je nikde napísané, že šatníková skriňa musí byť súčasťou spálne. Tú je možné využiť či lepšie povedané umiestniť napríklad aj do predsiene. Je totiž veľkou chybou, ktorí mnohí majitelia bytov stále robia, že spálňa je akýmsi skladiskom. Obývacia izba je ukážkový, pretože tam si vodíme návštevy a do spálne ukladáme to, čo nechceme aby niekto videl. Pamätajte však aj na svoje zdravie, ktoré snáď najviac ovplyvňuje predovšetkým kvalita spánku. Spálňa by mala byť veľmi príjemnou miestností, zároveň tiež vzdušnú a priestrannú. nemala by byť skladiskom. A ako sme vás dnes azda presvedčili, aj úložné priestory v spálni sa dajú vyriešiť veľmi elegantne.