Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Spálňa so všetkým všudy

Spálňa to je pre niekoho miestnosť, kde sa len vyspí. Ale pre väčšinu z nás je táto miestnosť veľmi dôležitá a na jej vybavenie si dáva záležať. Nie nadarmo sa hovorí, ako si kto ustelie, tak si tiež ľahne, lepšie povedané vyspí. Nábytok Aldo, sa snaží ponúknuť nielen, samotný nábytok, ale aj všetko ďalšie, čo do kvalitnej spálne patrí.

 

Spálňové zostavy

Spálňa, ktorá je zariadená so všetkým všudy, pozostáva samozrejme z postele, ale s kvalitným matracom, šatníkové skrine, komody, niekedy aj toaletného stolíka. To je základ, ktorý tvorí spálňovú zostavu. Nehovoríme tu o rôznych dodatkoch, ako sú poličky, alebo nočné stolíky, niekým obľúbené, inými zavrhované ako nepredmetné dodatky. Spálňa, ktorú však chcete mať naozaj pekne a zároveň veľmi kvalitne zariadenú, musíte vybaviť aj obliečky v designe vhodnom k nábytku spálne, kvalitnými lôžkovinami a dať si záležať aj na voľbe farby, či akékoľvek iné povrchové úpravy stien.

 

 

Bez perín to nejde

Každý vie, že spálňa to nie je len nábytok, ale aj kvalitné lôžkoviny, obliečky, vankúše apod. Ten, kto si dáva záležať na celkovom dojme spálne a jej kvalitným vybavenie interiéru, bude voliť obliečky v rovnakom dizajne a harmonicky nadväzujúcim dezénu na ostatné zariadenie spálne . Celkový efekt, kedy jednotlivé predmety od postele až po obliečky, či záclony medzi sebou ladí a stojí za to. Detail tvorí celok a v prípade bytových doplnkov, či obliečky to platí dvojnásobne. A najdôležitejšie, je samozrejme kvalitný matrac. na našom portáli vám ponúkame veľmi kvalitné matrace, českého výrobcu Gumotex. Napríklad matrac Norka plus, je obľúbený matrac sendvičového typu so 7cm hrúbkou RE dosky (PUR peny).

 

 

 

 

Celková ponuka

Nábytok Aldo, preto ponuku produktov do spálne ucelil a dnes si z pohodlia vášho domova môže vybaviť celý interiér. V našej ponuke, snáď už len okrem farieb na stenu nájdete všetko:


- Spálňové zostavy
- Postele
- Matrace

Môžete veľmi prehľadne porovnávať jednotlivé dezény. Väčšina nábytku do spálne je reprezentovaná v niekoľkých morenia dreva a povrchovej úprave, kedy ich vzhľad nájdete v danej kategórii v priloženom vzorkovníka. Spálňa ako harmonický celok bude miestnosť, kde sa vám bude spať ako v bavlnke. A jedna rada na záver. Podľa prieskumov odborníkov na ergonómiu bývanie, má veľmi zlý vplyv na zdravé spanie umiestnenie televízora do spálne, nehovoriac o zaspávanie pri zapnutej televíznej obrazovke. Spálňa by mala byť oázou pokoja a relaxácie.