Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Spálňa v bielej elegancii

Veľa našich zákazníkov dáva v poslednej dobe prednosť kvalite nábytku pred cenou. Spálne francúzskeho, alebo dánskeho výrobcu, sú jednotkou na našom portáli. Dnes Vám predstavíme spálňové zostavy týchto popredných výrobcov v bielom elegantnom dizajne a veríme, že Vás zaujmú rovnako, ako nás na nábytku Aldo.

 

Francúzsky luxus samozrejme v provensálskom dizajne

Spálňa Margaux, ktorú Vám predstavíme na prvej fotografii, je vyrobená z mdf dosky, ktorá ako je známe, je odolná voči mechanickému poškodeniu a veľmi jednoduchá na údržbu. Francúzsky výrobca kladie hlavne dôraz na detail, napríklad v podobe úchytiek, ktoré môžete u jednotlivých prvkov vidieť na nasledujúcich fotografiách. Čo Vás na prvý pohľad u tejto spálne zaujme, je určite štvor-dverová šatníková skriňa. Perfektné prepracovanie a čo je tiež u šatňové skrine originálne zvolené, je vnútorné usporiadanie, ktoré uvádzame spolu s detailmi šatníkovej skrine na doplňujúcich fotografiách. Veľmi elegantne je zvolený tiež odtieň mdf dosky a to transparent biela, odtieň, ktorý zachováva viditeľnú štruktúru dreva a dodáva tejto spálni na romantickosti a elegancii.

 

     

Moderný nábytok zo Španielska, keď je málo miesta

Španielsky výrobca začal predstavovať kolekcie na budúci rok a musíme povedať, že sa nám veľmi páči. Nielen moderný, minimalistický dizajn, ale aj biely odtieň, ktorý je tak žiadaný a do spální je jedným z najviac obľúbených. Pokiaľ aj vy máte malú spálňu tak musíte vedieť, že biely odtieň je dobrá voľba, pretože dokáže opticky miestnosť zväčšiť. Ak je vaša spálňa menších rozmerov, manželská posteľ z kolekcie Lanka vám okrem miesta na spanie ponúka aj nadstavec s policami v jej záhlaví, úložný priestor v prednej časti postele a sadu dvoch hlbokých šuplíkov. Úspora miesta vo vašej spálni značná. Samozrejmosťou je v našej ponuke vždy rošt k posteli v cene a doprava zadarmo.

 

 

 

Dúfame, že Vás dnešná ponuka bieleho luxusu a elegancie zaujala. A v prípade otázok sme vám k dispozícii.