Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Spojenie obývačky a kuchyne

Téme spojeniu obývačky a kuchyne sme sa na stránkach Alda, venovali už niekoľkokrát. Dnes vám predstavíme jeden z mnohých možných zostavení obývacej steny a jedálne, ktoré ponúka systém nábytku do obývačky Nova. Kombinácia dielov je nekonečná a tak sme ich pracovne nazvali Combi-Nova systémy. Zostavte si obývaciu izbu a jedáleň na mieru z dielov zo systému Nova combi.

 

         

 

Modulový systém je praktickou voľbou

Každý zo samostatných dielov nábytku si môžete zvoliť v ľubovoľnom počte, ako napríklad police na stenu, ktoré sú veľmi efektné, rozbíjajú nudnú šeď steny a nie sú vôbec finančne nákladné. Za veľmi praktické považujeme aj to, že diely ako na vybavenie jedálne, tak obývacej izby môžu na seba harmonicky nadväzovať. Keďže málokto z nás má možnosť samostatného zariadenia jedálne, ponúka sa tu možnosť jedálenského kúta v identickom dizajne ďalších dielov v obývacej izbe.

Kolekcia ponúka nábytok v odtieni škorice, alebo v odtieni škorice v kombinácii s bielou. Obývacia izba a jedáleň s pridaním efektu v podobe bieleho pololesku. Kolekciu môžete tiež v obývacej izbe, ale aj jedálni veľmi vhodne skombinovať s ponukou dielov najrôznejších regálov.

 

     

 

Kvalitný materiál

Všetky diely sú vyrobené z kvalitnej laminátovej dosky nenáročnej na údržbu. Hrúbka lamina od 18 do 25 mm. Silnejšie dosky sú samozrejme použité na obvodové konštrukcie nábytku. Dodanie v dieloch s nutnosťou montáže podľa návodu.

 

    

 

Presvedčte sa sami o rôznych možnostiach zostavenia nami ponúkaných zostáv v kategórii obývacej izby a jedálne, kde ponuka francúzskeho výrobcu zohráva hlavnú úlohu. Je naozaj len a len na vás, ktoré z ponúkaných segmentov pre svoj interiér obývačky a jedálne vyberiete.