Showroom info

Navštívte náš novo otvorený showroom v Brne a pozrite si naše produkty.

Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
štýlové bývanie
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!
0

Prvý dojem dvakrát neurobíte. A vaša predsieň tiež nie. Zariaďte si ju so štýlom.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Aj vaša kúpeľňa si zaslúži vyzerať krásne ako vy. Zariaďte si ju štýlovým nábytkom a vybavením.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Spojenie obývačky a kuchyne

Téme spojeniu obývačky a kuchyne sme sa na stránkach Alda, venovali už niekoľkokrát. Čitateľský záujem ale napovedá, že vytváranie obytných kuchýň, alebo obytných miestností s kuchynským kútom, je téma viac než aktuálna. Na čo by ste teda nemali zabúdať a čo je dobré si uvedomiť a zvážiť?

 

Kde trávime najviac času?

V ktorých miestnostiach trávime najviac času? Ak odhliadneme od spálne, kde väčšina z nás trávi denne 6-8 hodín spánkom, tak potom teda v rámci bdelého stavu strávime určite najviac času v obývacej izbe. A pokiaľ ide o domácnosti, v ktorých sa varí aspoň raz denne vo všedný deň a minimálne 3x za víkend, tak potom tou druhou miestnosťou je kuchyňa, kde nielen teda varíme, ale aj inak pripravujeme či upravujeme pokrmy, natierame chleba, zalievame čaj, alebo si robíme kávu. Je teda logické prepojiť obývačku s kuchyňou a to treba hneď z niekoľkých dôvodov. 

Kuchynská linka Geneva

 

Dôvody

1. kuchyňa aj obývacia izba patrí medzi najčastejšie obývané a užívané miestnosti.

2. príjemné trávenie voľného času v izbe je svojím spôsobom spojené s užívaním kuchyne, kde sa skladovali potraviny, pochutiny, nápoje a kde sú potom tiež jedálne a nápojové servisy. Komunikácia medzi kuchyňou a izbou by teda mala byť bezproblémová a voľná, teda priama a to tak, ako to ponúka práve spojenie týchto dvoch miestností.

3. až bude jeden člen vašej rodiny variť a zvyšok zostane v izbe popíjať aperitív, tak nedôjde k rozdeleniu spoločnosti. Skrátka, ak varíte, nebudete separovaná od ostatného diania v byte. Spojenie izby a kuchyňa je veľmi spoločenské (teda pokiaľ doma nemáte služobníctvo, ktoré vám varí a s ktorým nechcete hovoriť).

4. spojením obývačky a kuchyne je možné urobiť jednu veľkú a veľkorysú miestnosť a to aj v rámci relatívne malého bytu. 

Jedáleň Nature

Novinky do schránky

Každý týždeň to najzaujímavejšie zo sveta bývania.
Kedykoľvek budete chcieť, môžete sa odhlásiť.