Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Spoločnosť Interlink ponúka nábytok z masívu

Dnes si dovolíme predstaviť nie nábytok od spoločnosti Interlink, ale začali sme predstavovať myslíme si ešte lepšie designy od belgického výrobcu nábytku z masívu pre deti, Vipack. Jeho designy sú viac nápadité a navyše hrúbka materiálu až 3,5 cm, hrúbka alebo ak chcete rozmer hranolov 7x7 cm.

 

 

Detský interiér v originálnom dizajne

V kategórii nábytku z masívu, ponúkame nábytok do rôznych interiérov, od spální, obývacích izieb, alebo jedální. My sa však budeme dnes venovať práve masívnemu nábytku do detských interiérov a to práve od nemeckého výrobcu Interlink. Predstavíme vám pár segmentov a budete nám musieť dať za pravdu, že dizajn je naozaj originálny. Na prvej fotografii sme vám predstavili pojazdný kontajner na kolieskach Alexandra, pre možnosť jednoduchého presunutia v prípade potreby. Naozaj jednoduchá manipulácia pre každé dieťatko. My vám dnes predvedieme segmenty v čisto dievčenskom bielo-ružovom dizajne, ale všetky tieto segmenty ponúkame tiež v typicky chlapčenskom bielo modrom prevedení. Jedným z ďalších dielov tejto ponuky je tiež praktická skrinka na hračky a uznajte sami, že aj vo veľmi štýlovom prevedení. Ponuka nábytku pre deti v tomto prevedení je veľmi široká a zo samostatných dielov si môžete vyskladať kompletnú detskú izbu v modernom, nadčasovom dizajne.

 

 

Videli ste už niekedy takhle originálne prepracovanou komodu, spojenú s regálom? Naozaj nevšedný, prepracovaný dizajn. Čo možno z fotografie nespoznáte, je práve materiál masív, konkrétne drevo borovice v netradične modernom dizajne. Ďalšou prioritou je zdravotná nezávadnosť povrchovej úpravy a tiež fakt, že regál musí byť napojený na komodu, nemožno umiestniť každý diel samostatne. Často vás možno od obstarania detského nábytku z masívu odrádzal dizajn, ktorý bol štýlový, typický práve pre drevo borovice a len v jednom odtieni. Prírodný odtieň borovica v jej reálnej podobe, len ošetrené bezfarebným lakom. Vďaka ponuke nemeckého výrobcu je situácia a predovšetkým potom ponuka úplne iná. Detský nábytok z masívu prinášame v úplne novej podobe, modernom dizajne a širokom výbere odtieňov. Túto ukážku uzavrieme detským písacím stolom Fritzi, ktorý sa predovšetkým u dizajne pre najmenších sústredí na maximálnu funkčnosť podľa zásad ergonómie bývania. Písací stôl okrem praktické odkladacie plochy v podobe vyvýšenej police ponúka tiež úložný priestor na nečakanom mieste a to pod doskou stola. Moderný dizajn v spojení s najobľúbenejšími odtiene pre vybavenie interiéru malých slečien, radí písací stôl na prvé priečky v predajnosti detského nábytku. Tiež kvalita, na ktorú nemecký výrobca kladie dôraz, je vzhľadom k cene veľmi potešujúce. Spojenie materiálu mdf doska a masív kvalitu len navyšujú.

     

 

Záverom

Ešte niečo málo o tomto výrobcovi Interlink. Spoločnosť bola založená v Nemecku p. Martinom Linkem, ktorá má ale sídlo vo Francúzsku, v prekrásnom meste Seltz. Kvalita výroby je daná povestnú precíznosťou a zmyslom pre detail nemeckých výrobcov. Všetky produkty spoločnosti majú certifikáty kvality a atesty pre zdravotnú nezávadnosť. Našich partnerov si vyberáme predovšetkým pre vysokú kvalitu výrobkov a nemecký výrobca k takým bezpochyby patrí.