Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Top 5 produktov detského nábytku v roku 2015

Nový rok je vždy v znamení predsavzatia, nových plánov, ale aj s Novým rokom bilancujeme ten starý. Na našom portáli to nie je iné a v Novom roku, vždy v mesiaci januári vyhodnocujeme, ktorý nábytok sa stal u našich zákazníkov najobľúbenejšia, ktorý nábytok u vás vyhral a prečo. Aj tento rok vám prinášame "top list" najpredávanejších produktov, ktoré sú všetky z kategórie detského nábytku. Nábytok pre deti už tradične a to už piatym rokom obsadzuje popredné priečky nášho zoznamu najpredávanejšieho tovaru. Každý rodič sa snaží, aby jeho dieťa či deti vyrastali v čo možno najpríjemnejším, vyhovujúcom prostredí a možno práve preto je detský nábytok vždy na popredných miestach top listu. Radšej kúpime samozrejme niečo dieťaťu, než sebe. Ale ponuka detského nábytku je veľmi široká a vás už určite bude zaujímať, ktorý dizajn sa stal najobľúbenejšie.

 

 

1. miesto - poschodová posteľ Bibop

Na prvom mieste sa v roku 2015 umiestnila poschodová posteľ Bibop od francúzskeho výrobcu. Vybrať si môžete z dvoch variantov a to poschodová posteľ pre dve deti a poschodová posteľ pre tri deti, ktorá je doplnená zásuvkou s využitím ako prístelky. Samozrejme aj pre dve deti môžete zaobstarať poschodovú posteľ s zásuvkou a ten využiť ako klasický úložný priestor. Ale prečo sa stala práve táto posteľ najpredávanejšie?

 

  

 

- dostupná cena
- riešenie detskej izby pre viac detí kedy nie je miesta nazvyš
- veľa úložného priestoru
- možnosť využitia pre dievčatá aj chlapcov, výplne políc sú variabilné a to buď ružový, alebo béžový odtieň
- vysoká kvalita a bezpečnosť pre vaše deti
- príjemný, moderný design

 

 

2. miesto - poschodová posteľ Swan

Na druhom mieste sa umiestnila poschodová posteľ Swan, ktorá ponúka identický dizajn, ale na rozdiel od postele Bibop je v bielom odtieni. Aj tu sú v ponuke dve varianty a to bez šuplíku pre dve deti as zásuvkou ako prístelkou pre tri deti. Autorom dizajnu nie je nikto iný ako francúzsky výrobca. Poschodová posteľ Swan v bielom prevedení je často obstaráva pre malé slečny, pretože biely odtieň v kombinácii s ružovým je ideálnym spojením v detskej izbe dievčat.

 

  

 

Poschodové postele sú všeobecne tým najlepším možným riešením, ak pre vybavenie detskej izby viac detí máte k dispozícii len veľmi malú miestnosť. Poschodové postele z ponuky francúzskeho výrobcu sú veľmi kvalitné a bezpečné. Použitým materiálom na ich výrobu sa stala laminátová doska s hrúbkou 18 až 25 mm. Cena je vždy uvedená vrátane roštov, ktoré majú podobu dosiek s otvormi pre cirkuláciu vzduchu medzi matracom a vlastnou doskou. Oproti klasickým, latkovým roštom napomáhajú dosky k tomu, aby bola poschodová posteľ stabilnejšie a pevnejšie.

 

 

3. miesto - poschodová posteľ Leo

Ak máte pre vybavenie detskej izby tak málo miesta, že si nemôžete dovoliť zaobstarať ani poschodovú posteľ Bibop, alebo Swan, ideálnym riešením je obstaranie rozmerovo menšie poschodové postele, ktorá sa umiestnila na treťom mieste. Poschodová posteľ Leo, opäť z ponuky francúzskeho výrobcu často oslovuje rodičia dievčat predovšetkým v kombinácii s ružovými výplňami políc. Je tu však aj variant modrých výplní políc pre chlapcov, alebo môžete u jedného lôžka mať modré výplne au druhého lôžka ružové výplne. Získate tak miesto na spanie pre súrodencov. Poschodová posteľ Leo je k dispozícii s zásuvkou či bez šuplíku. Ten už však nemožno využiť ako prístelky, ale ako klasický úložný priestor. Celkovo je poschodová posteľ rozmerovo ďaleko menšie.

 

  

 

Svojich zákazníkov si poschodová posteľ Leo získala nielen dizajnom, ale rozhodne aj bezkonkurenčnou cenou. Aj dizajn tejto poschodovej postele myslia na bezpečie vašich detí. Schodíky majú dostatočne širokú nášľapnú plochu, ktoré sú lepšie alternatívou a bezpečnejšie ako klasický rebrík. Nechýba ani zábrana pozdĺž horného lôžka.

 

 

4. miesto - detská izba Amori

Na štvrtom mieste sa umiestnila kolekcia  detského nábytku Amori od belgického výrobcu. Celkom nás toto umiestnenie prekvapilo, pretože táto kolekcia detského nábytku pre dievčatá nepatrí k najlacnejším. Dizajn je určený malým i väčším slečnám a je veľmi osobitý, elegantný. Detský nábytok z tejto kolekcie je tiež veľmi kvalitné a v dizajne môžeme nájsť aj rustikálne prvky. Pre vybavenie detskej izby menšie aj dospievajúce slečny je to ideálne riešenie. Kolekcia ponúka široký výber samostatných dielov a tak interiér detskej izby na seba môže vziať viacero podôb.

 

  

 

Veľmi obľúbenou variantou riešenia miesta na spanie sa stala posteľ s nebesami, ktorú ocenia predovšetkým väčšie slečny. Romantický, naozaj pôsobivý dizajn sa u vás zákazníkov dostal až na štvrté miesto, čo je naozaj s ohľadom na vyššiu obstarávaciu cenu veľký úspech.

 

 

5. miesto - poschodová posteľ z masívu Pino

Bolo by prekvapením, keby popredné miesto nášho TOP listu nedosiahol niektorý z designov detského nábytku z masívu. Ani v roku 2015 to nebolo inak a na piatom mieste sa umiestnila poschodová posteľ Pino, ktorá tiež ponúka variantu s zásuvkou ako možného riešenia miesta na spanie pre tretie dieťa. Autorom návrhu je belgický výrobca, ktorý v kolekcii Pino ponúka hneď niekoľko desiatok designov detského nábytku z masívu.

 

  

 

Poschodovú posteľ z dreva borovice si môžete vybrať v transparentnom bielom odtieni, v tmavo šedom, alebo v neposlednom rade v tradičnom prírodnom prevedení. aj tu možno šuplík využiť ako klasický úložný priestor ak máte dve deti, alebo ako prístelku. Detský nábytok z masívu sa všeobecne vrátil k veľmi obľúbeným designom. Drevo ako také má stále množstvo priaznivcov, predovšetkým pokiaľ ide o vybavenie detskej izby, kde zdravotná nezávadnosť musí byť prioritou.Už teraz sme zvedaví, ako dopadne umiestnenie produktov detského nábytku v roku 2016. Ponuka nových produktov, ktoré vám začneme predstavovať od februára je pre tento rok naozaj veľmi zaujímavá. Dizajn je zase o niečo viac dômyselnejšií.