Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Trend v tomto roku, rustikálný detský nábytok

V minulom roku bol trendom vybavenia detskej izby moderný, dizajnom jednoduchý detský nábytok. Odtiene sýte, ako je žltá, zelená, červená, alebo modrá. Pre tento rok platí pre vybavenie detskej izby pravý opak, výrobcovia pripravili rad kolekcií detského nábytku v rustikálnom dizajne. Nábytok do detskej izby je veľmi elegantný a osobitý, mnohé návrhy nás naozaj veľmi milo prekvapili. Dnešné rozprávanie budeme opäť venovať deťom a nábytku, ktorý možno mnohé z vás prekvapí tiež možnosťou zaobstarania dekorácií a originálnych bytových doplnkov.

 

 

Rustikálny detský nábytok do dievčenskej izby

Pravdou je, že rustikálny detský nábytok je skôr vhodnejší pre vybavenie detskej izby dievčat, malé i väčšie slečny. Či už je vaše dievčatko školopovinné, alebo je to už násťročná slečna na strednej škole, rustikálny nábytok sa do jej interiéru bude vždy hodiť. Z ponuky môžeme rozhodne vyberať kolekcie značkového detského nábytku New Joy, ktoré vďaka prvotriednej kvalite majú predĺženú záruku a to až na sedem rokov. Detský nábytok tej najvyššej kvality, ale aj s dômyselne prepracovanými detailmi. Detský nábytok v rustikálnom dizajne je naozaj luxusný a interiéry izieb týmto nábytkom vybavené sú veľmi elegantné. Každá z kolekcií ponúka široký výber z ponuky samostatných dielov, takže vybavenie interiéru môžete rôzne obmieňať, nemusíte sa úplne držať návrhov na ilustračných fotografiách. A ako sme spomenuli už v úvode, do detskej izby daného dizajnu môžete zaobstarať vhodné dekorácie tak, že sa k nábytku naozaj hodí. Všetko môže byť príjemne zladené do harmonického celku.

 

Dětská postel s nebesy Amori

 

Okrem detského nábytku, kedy môžete vyberať napríklad hneď z niekoľkých prevedení postele, teda vyberáte i doplnky. A myslíme tým naozaj všetko. V ponuke nájdete k danej kolekcii detskú stoličku uvedenú v návrhu detskej izby, stropnú lampu aj stolnú lampu, obliečky k posteli, dokonca aj záclony či koberec. V podstate ak vás návrh oslovil tak ako je, môžete to úplne reálne sa všetkým všade preniesť do interiéru vašej izby. A navyše nemusíte utrácať za dizajnéra.

 

Všetko je tón v tóne, navrhnutý interiér veľmi ladí a vy nemusíte nikde zložito zháňať k vybranému nábytku doplnky. Predstavujeme vám spôsob, ako zaobstarať všetko pod jednou strechou z pohodlia vášho domova. Detský nábytok v rustikálnom dizajne je bohužiaľ o niečo drahšie, než klasické kolekcie a je to spôsobené hneď niekoľkými faktormi. Predovšetkým dizajn je náročný vďaka detailom na výrobu, materiálom je mdf doska v spojení s liatym drevom, nechýba tu ani čiastkové ručné práce a všetko je v takej kvalite a tak dôsledne kontrolované, že záruka na nábytok je naozaj sedem rokov. Povrchová úprava nie je žiadny nalepený papier, ale klasické lakovanie. Je na zváženie a je už len na vás, čomu dáte prednosť, pretože v našej ponuke nájdete samozrejme aj lacné kolekcie detského nábytku.

 

 

 

Rustikálny detský nábytok do chlapčenského izby

Aj keď sa to možno javí ako nezmysel či prinajmenšom pritiahnuté za vlasy, naozaj možno rustikálnom detským nábytkom vybaviť aj chlapčenskú detskú izbu. Záleží na konkrétnom dizajnu a predovšetkým potom tiež voľbe doplnkov a dekorácií. Predstavíme vám opäť kolekciu z kategórie značkového nábytku New Joy, teda aj tu platí sedemročná záruka, ktorá môže určite osloviť rodičia chalanov. Design je viac strohý, nie je tak romantický ako u dievčenských kolekcií. Samozrejme je tu veľká zmena tiež pre doplnky a dekorácie, predovšetkým potom v odtieňoch. Najlepšie bude uviesť jeden príklad za všetky.

 

Studentská postel Travel

 

Návrh na ilustračných fotografiách je vhodný pre dievča aj pre chlapca, alebo tiež pre vybavenie detskej izby dvoch detí, dievčatá aj chlapca. A v tomto prípade to bude veľmi jednoduché, pretože posteľ môžete vďaka šuplíka ako prístelky využiť pre miesto na spanie dvoch detí. Rustikálne prvky sú jednoduchšie, celkový dojem nenásilný. Ale aj tu môžete získať eleganciu do detskej izby vašich detí.

 

Detský nábytok v rustikálnom dizajne však nezabúda ani na požiadavky dnešných zákazníkov a je tu niekoľko praktických prvkov vhodných aj do malých interiérov. Posteľ s možnosťou prístelky sme už spomenuli, ďalším praktickým dielom je aj písací stôl s nadstavcom, nechýba ani veľmi členité úložné priestory pri všetkých dielov. Kolekcia značkového nábytku New Joy je drahá, finančne náročná, ale výsledný efekt stojí rozhodne za to. A čo hovoríte detskému rustikálnemu nábytku vy?