Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Tretí rozmer kuchyne

A my dodáme lacno v industriálnom designe. Každý z vás určite disponuje iným možným priestorom pre zariadenie kuchyne. Iste teda možnosť zostavenia kuchynskej linky na základe výberu samostatných skriniek patrí k veľmi nielen praktickým, ale aj cenovo dostupným nákupom. Výroba kuchynskej linky na zákazku býva totiž finančne náročná a riešenie zostavenia kuchynskej linky pomocou sektorových skriniek príde mnohým z vás vhod. Zostavenie kuchynskej linky nie je vôbec ničím zložitým. V dnešnom článku vás zoznámime so systémom kuchynských liniek na mieru na našom portáli a to od francúzskeho výrobcu.

 

 

Čím začať pri zostavovaní kuchyne?

Snáď najprv výberom designu. Akú kuchynskú linku, akého designu a farby vôbec chcete. Pokiaľ si vyberiete svoju kuchynskú linku, je treba mať už rozplánované, koľko má merať, či bude do rohu alebo do priamky, kde bude drez, kde chladnička a čo všetko v kuchynskej linke vlastne bude. Pokiaľ máte už danú predstavu o skrinkách, stačí pristúpiť k výberu. Celkovo môžeme zaradiť ponuku kuchýň na Aldu k cenovo veľmi dostupným, taktiež s ohľadom na to, že každá z dolných skriniek je už nacenená s pracovnou doskou. Horné skrinky zase ponúkajú naozaj veľmi široký výber, nielen skriniek, ale rozmerovo rozličných vitrín s presklením. Materiálom skriniek horných aj dolných je mdf doska nenáročná na údržbu, typický materiál pre kuchynské linky. Pracovnú dosku si môžete vybrať v štyroch farebných variantoch. Pokiaľ teda viete, aké skrinky chcete, vždy je treba začať zostavovaním spodných častí kuchynskej linky. Až po zostavení dolnej časti, pristupujeme k výberu horných skriniek. Všetky skrinky majú v ponuke uvedené rozmery, sami si teda môžete spočítať, či môžete ešte nejakú tú skrinku zaobstarať, aby sa Vám linka zmestila do rozmeru, ktorý požadujete, chcete.

 

 

 

Ako vybrať skrinku pre kuchynskú linku?

Iste ak plánujete vlastnú kuchyňu, viete, čo do jednotlivých skriniek budete umiestňovať. Viete, či máte v kuchyni už špajzu, alebo vyriešite tento praktický priestor v kuchyni na suché potraviny skrinkou. Nenechajte sa zlákať tým, že budete kuchynskú linku zostavovať s ohľadom na to, aby bola predovšetkým krásna. Kuchyňa musí byť predovšetkým praktická a aj postupnosť skriniek a ich radenie musí mať logiku a musí byť praktické, hoci aj za cenu dizajnového ústupku, že tá či ona skrinka by po ľavej strane vyzerala lepšie, ale po pravej strane ju zase viac využijem.

 

 

Nenechajte sa tiež zlákať síce krásnymi skrinkami s presklením, ale predsa len sú veci a budú, ktoré potrebujú byť za zatvorenými dvierkami. Sklenené vitríny by mali slúžiť za účelom vystavenia krásneho servisu, či najrôznejších dekorácií. V neposlednom rade, je potrebné pri výbere kuchyne uviesť, či chcete pracovnú dosku v jednom diele, alebo po dielikoch nadväzujúcich na veľkosť skrinky. Ako vidíte, všetko sa dá rozplánovať. A ak sme sa dostali už tu, zostáva pri výbere danej skrinky zvoliť iba k akému typu kuchynskej linky patrí a pokiaľ je možnosť voľby farby, zvoliť požadovaný odtieň. Zostavovanie kuchynských liniek na Aldu je veľmi jednoduché. Bývanie pre Vás bude hrou.