Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


V malej detskej izbe ušetríte miesto posteľou

Asi to pozná väčšina z nás. Chcete deťom dopriať príjemné prostredie, v ktorom sa budú cítiť pohodlne, ale potrebujete aj aby mali kvalitnú detskú posteľ a nejaké tie úložné priestory. Ak disponujete len veľmi malú miestností pre vybavenie detskej izby, ako to vlastne všetko zariadiť. A je tiež rozdiel vybaviť detskú izbu jednému, alebo dvom deťom. Áno a niekedy aj trom deťom. Ideálne riešenie je multifunkčná detská posteľ, pretože posteľ ako taká patrí k nábytku, ktorý v detskej izbe dokáže ušetriť miesto naozaj najviac. Dnes si designy, ktoré maximálne kladú dôraz na úsporu miesta v izbe deťom na hranie, niečo povieme.

 

 

Úspora miesta v detskej izbe pre dievča

Áno, v detskej izbe dievčata, alebo dievčatiek vládne ružová, biela, bábiky, plyšové hračky, obrázky, alebo rôzne drobné dekorácie. A dekorácií jav detskej izbe holky tak nejako vždy viac ako v detskej izbe chlapca. A samozrejme v našej ponuke na nábytku Aldo nesmie chýbať ani praktické designy detských postelí v bielo ružovom prevedení. Veľmi zaujímavá ponuka je od belgického výrobcu, ktorý predstavuje veľmi moderný, dômyselný dizajn.

 

     

 

Na fotografiách predstavujeme riešenie pre jedno dievča, alebo riešenie detskej izby pre dve dievčatá návrhom poschodové postele. Prvá fotografia ponúka pod vyvýšeným lôžkom písací stôl na vysunutie, komodu, tri šuplíky, police a nechýba ani zábrana okolo lôžka. V podstate tým, že vyvýšením lôžka vznikne toľko voľného priestoru, ktorý možno takto využiť, ušetríte v miestnosti miesto za robení komody a samostatného písacieho stola. A to už je celkom poznať.

 

Poschodová posteľ je zase riešením pre dve alebo tri dievčatá, navyše súčasťou poschodovej postele je písací stôl. Ten je rozmerovo dostatočne veľký na to, aby si dievčatá mali kde kresliť a učiť sa. U poschodové postele možno zasunúť spodné lôžko a naopak vysunúť písací stôl, aby sedenie pri stole bolo pohodlné. Dizajn je naozaj veľmi dômyselný. Multifunkčných riešení šetriacich miesto v detskej izbe je celá rada, môžete si vybrať z najrôznejších dizajnov a odtieňov a nechýba samozrejme ani ponuka postelí pre chlapcov.

 

 

Úspora miesta v detskej izbe chlapca

Aj tu je ponuka veľmi široká a ani u chalanov výrobcovia a dizajnéri nezabudli na tradičné chlapčenskú odtiene ako je modrá, oranžová, najčastejšie potom v spojení s bielou. V malej detskej izbe chalanov možno optimálne vyriešiť nedostatok miesta v interiéri aj obstaraním multifunkčného dizajnu detských postelí.

 

     

 

V detskej izbe chalana, chalanov je tiež dobré umiestniť dekorácie v duchu jeho obľúbeného hrdinu alebo rozprávkové postavičky. Vo väčšine prípadov sú tiež chlapci viac živšie a tak sa ponúka možnosť napríklad obstaranie detské postele so šmykľavkou. nevýhodou takejto postele je, že na nej potrebujete dostatok miesta. Ak však máme vyriešiť malý interiér aj tu sa oplatí dizajn vyvýšené postele, kde v prázdnom priestore pod posteľou býva spravidla umiestnený písací stôl, komoda, šuplíky, alebo police. V ponuke nájdete riešenie aj pre dve či tri deti, tu je ideálny obstaranie poschodové postele. Pre väčšie dieťa sa potom ponúka vyvýšená posteľ a pod ňou veľký písací stôl, ktorý ocenia predovšetkým už študenti.

Dnes už nie je problém zariadiť akýkoľvek interiér detskej izby tak, aby každý zo súrodencov mal svoje súkromné miesto a všetci spoločne miesto na hranie. navyše je potrebné vždy pamätať na voľný priechodný priestor a aby z nábytku nebola v detskej izbe prekážková dráha. Ale to všetko už možno docieliť multifunkčnými designy detského nábytku.