Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


V práci doma

Kancelársky nábytok, ktorý vám chceme dnes predstaviť je z ponuky nemeckého výrobcu. Naši stáli zákazníci už vedia, že na našom e-shope Nábytok Aldo nájdu každý týždeň niečo nové. Všetok nábytok, ktorý na náš portál pridávame je vyberaný na základe určitých faktorov. Čo je trendy, teda nábytok tzv. podľa módy, nábytok, ktorý je kvalitný a zároveň cenovo výhodný. Faktorov, ovplyvňujúcich výber nábytku je veľa a nie inak tomu je u novej kategórie, ktorá môže byť veľkou inšpiráciou pre mnoho z vás. Kancelársky nábytok v zostavách. Sami výrobcovia podľa zásad ergonómie bývania navrhli niekoľko možných riešení zostavenia kancelárskeho nábytku.

 

Psací stůl Shiro  Psací stůl Shiro s regály

 

Kancelársky nábytok pre náročných

Vývoj kancelárskeho nábytku prešiel veľkou zmenou s ohľadom na modernizáciu výpočtovej techniky. To, čo kedysi robili ľudia v prevádzke, to dnes často robia ľudia v kanceláriách pri počítači. A tak je nutné, aby pre pracujúcich so sedavým spôsobom zamestnania bol kancelársky nábytok predovšetkým zdravotne nezávadný s dôrazom na anatómiu tela. Tiež nie je ničím neobvyklým, že v kancelárii, teda v práci naša činnosť končí. Veľakrát si berieme prácu domov a ľudia, ktorí podnikajú, či majú, vlastnú živnosť sú pri počítači takmer neustále. Tak je jasné, že je tiež vyhľadávaný kancelársky nábytok pre vybavenie kancelárie, v ktorej nám bude aj počas niekoľkých dlhých nocí príjemne a práca bude hrou a zábavou. Príjemné prostredie s dodržaním ergonómie bývania je veľmi aktuálna téma a dnes už vieme, že príjemné pracovné prostredie veľmi ovplyvňuje pracovný výkon.

 

Sestava kancelářského nábytku Rox   Sestava kancelářského nábytku Start up

 

Nábytok ako lego

Kancelársky nábytok pre náročných je skutočne unikátny. Kvalitné, moderné materiály, napospol spojenie ľahkého kovu, mdf dosky, laminátu sú spracované do veľmi dizajnovo zaujímavých samostatných dielov. Postupne Vám predstavíme netradičné stoličky a to ako kancelárske, tak konferenčné, netypické stoličky, ktoré už svojim návrhom môžu rozjasniť priestor a množstvo ďalších zaujímavostí, ktoré medzi sebou môžete skladať ako lego, do idylickej podoby Vašej kancelárie.

 

    

 

Kontajnery a zase tie kontajnery

Áno, moderná kancelária by nebola moderná, keby v nej chýbal samostatný diel nábytku na kolieskach. Nielen trendy záležitosť, ale aj veľmi praktická. Písací stôl tak nemusí ponúkať design, ktorý nás utláča. Spomeňte si, čo bolo problémom písacích stolov z dôb dávno minulých. Málo miesta na nohy, pretože z oboch strán Vás utláčali šuplíky. Dnešným trendom, a má to svoje dôvody, sú jednoduché písacie stoly bez šuplíkov a skrine. Návrh takého stola Vám poskytne pohodlie av prípade potreby si jednoduchou manipuláciou premiestnite k stolu šuplíky, skrinky, či regálky na kolieskach, ktoré môžete umiestniť tam, kde práve potrebujete.

 

    

 

Veríme, že ponuka kancelárskeho nábytku na novinkách o nábytku vás zaujme tak, ako náš tím, ktorý je s nových netradičných designov unesený. Radi vám zodpovieme prípadné otázky av návrhu vašej ergonomickej kancelárie vám rada pomôže naša on-line poradňa.