Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Vianočné darčeky od nábytku Aldo

Nábytok Aldo už několikátým rokom vždy na vianoce našim klientom nadeľuje pod stromček nábytok s veľkou zľavou a to nábytok, ktorý sa v priebehu roka stal najpredávanejšou. A tento rok si u nás pod stromčekom môžete rozbaliť detský nábytok. Poschodové postele, multifunkčné posteľ, všetko designy, ktoré si v priebehu tohto roku získali najväčšiu obľubu. Nábytok francúzskeho výrobcu pre vaše deti so zľavou až 50%. Teda vianočný darček za polovicu obstarávacej ceny. A určite nebude vašim deťom vadiť, keď im vianočný darček privezieme až po Vianociach, teda prvý týždeň v januári. A čo tento rok na nábytku Aldo konkrétne pod stromčekom nájdete?

 

 

Poschodová posteľ Bibop pre dve i tri deti

 

 

 

Medzi najpredávanejšie riešenie miesta na spanie pre deti sa zaradil dizajn francúzskeho výrobcu, poschodová posteľ Bibop. Pokiaľ do šuplíka umiestnite matrac, máte v podstate poschodovú posteľ s prístelkou. Teda miesto na spanie aj pre tretie dieťa. Alebo matrac do šuplíka nemusíte dávať a máte klasický úložný priestor a poschodovú posteľ pre dve deti. Ale dôvodov, prečo sa práve táto posteľ stala najpredávanejšou je rozhodne viac. Napríklad každé z detí má u lôžka police na hračky či knižky, alebo je aj využité priestoru pod schodíky. Výplne políc sú obojstranné a tak môžete mať smerom do detskej izby treba béžovú a ružovú výplň, alebo dve ružové výplne a posledné variantom sú dve béžové výplne. Ponúka sa tak riešenie pre dievčatá aj pre chlapcov.

 

 

Poschodová posteľ Bibliobed

 

 

Poschodová posteľ Bibliobed je identická, ako poschodová posteľ Bibop s tým rozdielom, že odtieň laminátovej dosky je biely. Rovnako tak je rovnaká aj obstarávacia cena. Rozdiel je naozaj iba v odtieni, záleží len na vás čo si vyberiete. Aj tu je možné meniť výplne políc a to na bielej výplne, alebo tmavo šedej. Šuplík opäť môžete využiť ako prístelky pre tretie dieťa, alebo ako úložný priestor. Možno samozrejme zaobstarať poschodovú posteľ úplne bez šuplíka ako ilustruje prvé fotografie.

 

 

Poschodová posteľ Leo

 

  

 

Poschodová posteľ Leo z ponuky opäť francúzskeho výrobcu, ktorú môžete zaobstarať s zásuvkou či bez. U tejto postele je možné využiť šuplík iba ako úložný priestor nie prístelku. Aj táto posteľ patria medzi naše pomyselné vianočné darčeky, pretože si ju môžete zaobstarať za polovicu obstarávacej ceny. Poschodová posteľ s možnosťou dvoch ružových, dvoch modrých, alebo kombináciou ružovej a modrej výplne políc. Poschodovú posteľ môžete zaobstarať s zásuvkou či bez šuplíku.

 

 

Multifunkčná detská posteľ

Pokiaľ máte jedno dieťa, aj pre vás máme jeden vianočný darček. Multifunkčná detská posteľ s veľkým úložným priestorom ako riešenie vybavenia rozmerovo veľmi malej detskej izby. Aj túto posteľ v priebehu Vianoc zaobstaráte za polovičnú cenu. Multifunkčné postele sa začínajú radiť hneď po poschodových posteliach medzi veľmi predávané.

 

Multifunkční dětská postel Reverse

 

Samozrejme na všetok detský nábytok za polovičnú cenu sa vzťahuje doprava zdarma až k vám domov. Poschodové postele aj multifunkčná posteľ v cene už s rošty. Dodanie detského nábytku s vianočné zľavou prvý týždeň v januári 2016.Prajeme všetkým krásne a hlavne pohodové vianoce, šťastný Nový rok a veríme, že si všetko užijete tak, ako ste si naplánovali!

Vaše Aldo