Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Viete ako vybaviť detskú izbu bábätku?

Zariadiť detskú izbu pre bábätko to je predovšetkým vedieť vybrať kvalitný, bezpečný nábytok. Detská izba pre bábätko musí byť tiež plne funkčná a praktická pre rodičov. Pred samotným jeho výberom premýšľajte či si miestnosť rozdeľte na prebaľovací zónu, tiež kde budete bábätko obliekať a nábytok vyberajte tak, aby ste mali všetko prehľadné a hlavne pri ruke. Alebo sa trebás rozhodnete "len" pre obstaranie detskej postieľky, ktorú umiestnite do spálne. Nech je vaša voľba akákoľvek, jeden z portálov kde naozaj nájdete úplne všetko a to v tej najvyššej kvalite je nábytok Aldo. Bábätká potrebujú predovšetkým bezpečie a nielen to. Nábytok Aldo ako jeden z mála e-shopou predstavuje detský nábytok pre bábätká "značkový". A značka, to je záruka tej najvyššej kvality a zdravotnej nezávadnosti. V ponuke nábytku Aldo nájdete detský nábytok pre bábätká belgického výrobcu pod značkou Noukie's a francúzskeho výrobcu pod značkou Gami. Veľmi príjemné, ale predovšetkým zdravotne nezávadné kolekcia osloví predovšetkým mamičky tiež veľmi dômyselným, praktickým dizajnom.

 

Elegantná detská izba pre bábätko

Ak chcete čerpať inšpiráciu z Francúzska, tak vaša detská izba pre bábätko bude elegantná, takmer luxusná. Francúzsky výrobca kladie vo svojich kolekciách dôraz na decentné dekory, detský nábytok je vyrobený v prírodných odtieňoch potrebné v spojení s bielou, alebo krémovú. Ako materiálu na výrobu používa mdf dosku, ktorá je ďaleko kvalitnejšie, než laminát. Nechýbajú ani abs hrany, ktoré predovšetkým v detskej izbe pre bábätko majú veľký význam. Hrany nábytku nie sú ostré.

Keby sme ale mali jednoducho charakterizovať detskú izbu francúzskeho výrobcu podľa dizajnu, tak v žiadnom z jeho návrhov nechýba multifunkčná komoda s prebaľovacím pultom a celá rada jeho detských postieľok ponúka možnosť rozloženia v neskoršom veku dieťaťa na klasickú detskú izbu.

 

    

 

Aj keď sa spočiatku zdá, že obstaranie francúzskeho nábytku je finančne náročné, investícia sa vám postupom času úplne vráti. Vďaka možnosti rozloženia postieľky na posteľ či dokonca na izbu potom minimálne za jednu detskú izbu, ktorú by ste museli kúpiť, až vaše bábätko postieľke odrastie. Ale tiež sa zbavíte starosti, kam s detskou postieľkou, keď sa budete chystať zaobstarať klasickú detskú posteľ. Známym? Na aukcii? Nie, nič také vás nečaká. Čo ale naopak môžete očakávať od postieľky prínosného, vám radi predstavíme.

 

V prvom rade je tu skutočnosť, že francúzsky výrobca kladie dôraz na kvalitu, zdravotnú nezávadnosť a bezpečnosť vašich ratolestí, čo dokladá nielen ocenením akostné značky Gami, ale aj niekoľkých certifikáty.


Certifikát ISO 9001 - kvalita
Certifikát ISO 14001 - záruka od 3 do 5 rokov na nábytok
Certifikát ISO 18001 - nábytok bezpečný pre užívanie, zdravotnú nezávadnosť

 

 

Detská izba pre bábätko plná farieb a bytových doplnkov

Belgický výrobca prináša vybavenie detskej izby komplexne, môžeme povedať od A do Z. Okrem ponuky detských izieb predstavuje vlastne všetko čo s narodením bábätka súvisí a čo by malo v každej výbavičke ešte pred jeho narodením byť. A tak u nás na Aldo prostredníctvom značkových belgických produktov nájdete obliečky do postieľky, usínáčky, hracie deky, hrkálky, ale napríklad aj doplnky v podobe bytových dekorácií. Všetko, čo tak vidíte v návrhu zostavenie detskej izby na našich fotografiách môžete zaobstarať. Dokonca aj uvedené hračky.

 

 

Snažili sme sa predovšetkým pre budúcich rodičov pripraviť komplexnú ponuku všetkého, aby z pohodlia domova zariadili naozaj všetko, čo potrebujú. Nábytok Aldo, to je nákup pod jednou strechou pre vaše bábätká.

 

Charakteristika detského nábytku od belgického výrobcu to je tiež veľmi praktický dizajn, na rozdiel od francúzskeho je tu ale viac využité farieb. Detské izby sú asi viac veselé, výrobca sa nebráni ružovému a modrému odtieňu. Veľmi je tiež využívané spojenie s bielou. Aj tu však výrobca ponúka praktické prvky v podobe prebaľovacieho pultu s možnosti umiestnenia na komodu a i tu možno kombinovanú detskú postieľku v neskoršom veku rozložiť na detskú izbu. Aj tu sa tak investícia časom mnohonásobne vráti. Veľmi sa nám však páči nadväznosť designu detského nábytku na jeho kolekcii produktov v podobe obliečky, hračiek či dekorácií. Do detskej izby tak treba s motívom kravičky zaobstaráte nábytok a všetko ostatné. Nechýba tak ani koberček s motívom kravičky. Interiér s produktovým radom belgického výrobcu pôsobí veľmi jednotne.