Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Vitríny z kategórie rustikálneho nábytku

Dnes si predstavíme opäť niečo z noviniek o nábytku na našom portáli. Zameriame sa na vitríny z kategórie rustikálneho a industriálneho designu nábytku. Vitrína je originálny kus nábytku, ktorý môžeme využiť aj ako jediný segment nábytku v interiéri. Rovnako ale môžete jednotlivými segmentmi z tejto kategórie zariadiť napríklad celú obývaciu izbu.

 

Vitrína ako knižnica, vitrína ako praktický doplnok

Nádherné prevedenie ponúka výrobca v podobe praktických a viac ako cenovo dostupných regálov v trendy prevedení. Industriálny dizajn, toľko populárny trend v posledných rokoch, je možné uplatniť naozaj na každom type nábytku. Regál, ktorý ako aj dokladajú naše návrhy interiéru, môže byť praktickým doplnkom v obývacej izbe, ale aj kancelárii. A možno práve vy napríklad zvolíte predsieň či úplne inú miestnosť, fantázii sa v modernom bývaní medze nekladú, vybavenie interiérov je len a len na vás.

 

  

 

Cenová dostupnosť je daná dvoma faktormi. Použitými materiálmi na jeho výrobu a to laminátová doska v spojení s kovom a tiež sériovou výrobou. Regál, ktorý nájdete snáď v každej krajine na celom svete a teraz aj na našom trhu.

 

Vitrína do prázdneho rohu

Z ponuky regálov kolekcie Rustic brown sa nám práve tento páči snáď najviac. Regálov, ktoré je možné vďaka tvaru, či chcete konštrukciu pod uhlom 45 stupňov umiestniť do prázdneho kúta v miestnosti nie je veľa. A preto sme radi, že vám taký regál práve teraz môžeme ponúknuť.

 

 

Industriálne, môžeme tiež povedať "vintage" design patrí rozhodne k veľmi trendy a jeho obľuba stále stúpa. Regál si dokážeme predstaviť takmer v každej z miestností. Obývacia izba, spálňa, ale napríklad aj kancelária, alebo predsieň, všade môže byť veľmi prakticky uplatnený. Regál za viac ako príjemnú cenu, navyše v dobrej kvalite vďaka kovovej konštrukcii. V ponuke nábytku na našich stránkach nájdete v identickom dizajne celý rad ďalších dielov nábytku pre možné vybavenie kompletného interiéru vo "vintage" designe.