Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Vizitkou bytu je predsieň

Predsieň sa stáva dosť opomínanou miestnosťou pri zariaďovaní bytu alebo už pri výstavbe domu na ňu projektanti často šetria. Pritom je nepostrádateľnou súčasťou interiéru. Táto nenápadná časť bytu, domu je síce malá a nenápadná, ale zohráva veľmi dôležitú a nezastupiteľnú úlohu. Predovšetkým zachytáva teplo v obytnom priestore a zabraňuje tomu, aby sa vám do interiéru dostali nečistoty. Predsieň je prvá miestnosť, ktorú uvidíte pri vstupe do bytu, domu, preto by nemala byť zanedbaná, ale zariadená prakticky a vkusne. Táto vstupná časť vám napovie veľa o majiteľovi.

Botník

Nepostrádateľnou súčasťou každej predsiene je botník. Pri výbere botníku zvážte kapacitu a vhodnosť materiálu. Mal by byť odolný vlhkosti a ľahko umývateľný. Vhodné sú kombinácie dreva s kovom alebo samotné drevo. Premyslite hĺbku botníku, aby sa doňho zmestili aj topánky nadmerných veľkostí. Štandardná hĺbka botníku sa pohybuje okolo 40 centimetrov. Ak je priestor veľmi úzky, vyberte botník s výklopným systémom. Ak zvolíte uzavretý botník so svetlou farbou a lesklým profilom, opticky vám zväčší miestnosť. Okrem drevených materiálov sú populárne aj plastové výklopné skrinky. Uzavreté skrinky sú vhodné najmä na obuv, ktorú nosíte len príležitostne. Pre obuv na bežné nosenie je z hygienických dôvodov lepší priedušný policový systém alebo skrinky s dvierkami s priedušným materiálom. Botník môže slúžiť aj ako sedák, ktorý ocenia najmä starší ľudia a deti. Na prezúvanie topánok sa odporúča výška cca 40 centimetrov. Nábytok Aldo, ponúka vysoko kvalitné botníky od francúzskych výrobcov.

 

    

 

Predsieňové steny

Ideálnym riešením úložných priestorov v predsieni sú predsieňové steny, ktoré efektívne využívajú každý centimeter a navyše pôsobia elegantne. Na nábytku Aldo, vás čaká bohatá ponuka predsieňových stien v najrôznejších prevedeniach. Pokiaľ preferujete jednoduchosť, postačí vám stena s háčikmi, botník a police na odloženie drobných predmetov (kľúčov, klobúkov, čiapok). Predsieňové steny ponúka nábytok Aldo v niekoľkých variantoch. Základom väčšiny predsieňových stien je šatníková skriňa, zrkadlo, botník, vešiak na stenu av niektorých prípadoch ešte doplňujúce predsieňové segmenty. Predsiene sú vyrobené z lamina, alebo z masívu, rôznych rozmerov a farieb a samozrejme v rôznych cenových reláciách.

 

    

 

Praktické doplnky

Aby predsieň nepôsobila iba dojmom vstupného priestoru, je dobré ju doladiť určitými doplnkami. Veľmi praktickým doplnkom je zrkadlo, ktoré skontroluje váš vzhľad pred odchodom z domu. V úzkych chodbách sú vhodné zabudované zrkadlá do vstavaných skríň alebo predsieňových stien. Nábytok Aldo, Vám ponúka aj širokú ponuku vešiakov rozmanitých materiálov a tvarov. Praktické sú tiež stojany na dáždniky, alebo ako dobrí pomocníci sa tiež javia háčiky alebo skrinky na kľúče, ktoré budú vďaka nim stále na jednom mieste. Vešiaky na našom e-shope, predstavujeme rôznych designov a vyrobené z odlišných materiálov. Napríklad: vešiaky z masívu, kovu, lamina a ratanu.

Nábytok do predsiene z ponuky Aldo, vyrieši obvyklé problémy s prvou miestnosťou vášho bytu. Skladajú sa z klasického kvarteta šatníková skriňa, komoda, zrkadlo a botník. S čím vám pomôžeme? Pohodlne uskladniť obuv pre štvorčlennú rodinu, vyhradiť na vešiaku miesto pre hostí, prehľadne uložiť kľúče, aby ste ich už nikdy nezabudli doma. To všetko môže byť hračka už za pár dní. Vytvorte si z predsiene oázu, kde vládne poriadok a príjemný design.