Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Vysnívané postele, pre malé vodiče

Ponuka detských klasických postelí, alebo poschodových postelí, je vďaka francúzskym výrobcom na našom portáli naozaj široká. Detská posteľ vyžaduje dostatočný čas na jej výber, ktorý je potrebný na voľbu dostatočnej kvality. Dôležitú úlohu hrá voľba roštu a kvalitné matrace. Pokiaľ dodržíte spojenie kvality postele, roštu a matraca, Vaše dieťa bude mať tie najlepšie podmienky pre vývoj rastu, a predovšetkým chrbtice.

 

Detská posteľ pre požiarnikov

Detská posteľ nielen na spanie, ale rozhodne aj pre zábavu a navyše v interiéri izby vyzerá úchvatne. Navyše, predstavujeme posteľ veľmi kvalitné. Už na prvý pohľad z ilustračnej fotografie je zrejmé, že belgický výrobca predstavuje "naozaj" nábytok z kvalitného masívu, konkrétne dreva borovice. Hrúbka dosiek dosahuje až 3,5 cm, hranoly na ktorých je detská posteľ aj kĺzačka umiestnená o rozmere 7x7 cm, masívna je tiež kĺzačka. Pokiaľ teda hľadáte kvalitný detský nábytok, potom produkty, designy belgického výrobcu môžeme len odporučiť. Drevo borovice je tiež riadne vysušené, bez kazov a hrčí a tak nedochádza k neskoršej deformácii materiálu vplyvom zmeny teploty v interiéri detskej izby.

 

 Dětská postel Pino fire

 

Detská posteľ pre slečny je iná

Odtiene nielen nábytku, ale aj dekorácií robia naozaj veľa. A voľba odtieňov od belgického výrobcu rozhodne elegantná a trendy je. Svetlosivá v spojení s ružovou skrátka vyzerá úchvatne. Ale nielen to, detská posteľ so šmykľavkou patrí ako riešenie miesta na spanie v detskej izbe k veľmi obľúbenému riešeniu a nám sa páči, že belgický výrobca ponúka posteľ so šmykľavkou pevnú, stabilnú, rovnako vyrobenú z dreva borovice. Kolekcia detských postelí Pino od belgického výrobcu sa nám páči nielen pre veľmi vysokú kvalitu dreva borovice, ale aj pre nekonečné množstvo možností, ako finálna podoba detskej postele môže vyzerať.

 

    

 

Jednou z desiatok variant je detská posteľ s jarnými motívmi, látkou pod lôžkom, ktorú vaše dievčatko využije nielen na hranie, ale priestor pod lôžkom je možné využiť aj ako klasický úložný priestor, kde v detskej izbe rýchlo schováte všetko, čo by nemalo byť na očiach. Ako sme spomenuli, možnosťou je nekonečné množstvo a to nielen pre dievčatá, ale aj pre chlapcov.

Z praktického hľadiska, čo bude zaujímať predovšetkým vás rodičia, je možnosť umiestnenia schodíkov na ľavú aj pravú stranu, jednoduchá a rýchla montáž, ktorá je daná predovšetkým kvalitným materiálom a logickým dizajnovým návrhom. Hranoly postele v rozmere až 7x7 cm, dosky s hrúbkou až 3,5 cm, povrchová úprava ekologickým lakom až v troch vrstvách. Predovšetkým pri nábytku z masívu na kvalite správnom vysušení dreva záleží.