Zákaznícka podpora: +420 724 777 014 (Po-Pia 8:00 - 17:00)
štýlové bývanie
0
0,00 €
Košík je prázdny. Poďme to napraviť!
0

Prvý dojem dvakrát neurobíte. A vaša predsieň tiež nie. Zariaďte si ju so štýlom.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Aj vaša kúpeľňa si zaslúži vyzerať krásne ako vy. Zariaďte si ju štýlovým nábytkom a vybavením.

Doprava
zadarmo nad 80,00 €
Doručení
za 3-7 dní

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Začína školský rok II

V minulom článku, sme vám dali zopár rád k vybaveniu detskej izby, pre vášho prváčika. Dnes si predstavíme najdôležitejšie diel nábytku, ktorý možno až doteraz v detskej izbe chýbal, ale s prichádzajúcou školskou dochádzkou, by mal byť nevyhnutnou súčasťou každého detského interiéru. Áno, posteľ, skriňa, alebo komody majú deti vo svojej izbe väčšinou už dávno, ale písací stôl často kupujeme práve, až deťom, keď idú do prvej triedy a tak vám niektoré zo širokej ponuky na našom portále dnes predstavíme.

Detský písací stôl Plato 50500450 - diely

 

Nemecký dizajn

Ako sme sa už zmienili, ponuka detských písacích stolov je naozaj veľmi široká a snažíme sa, aby dodržiavali odporúčanú výšku pre zdravý vývoj dieťaťa. Materiál, z ktorého detske písacie stoly ponúkame, je buď laminátová doska, alebo masív. Stačí teda vybrať farbu a rozhodnutie je za vami. Zostava Plato, ponúka písací stôl, kontajner so zásuvkami, ktorý je možné umiestniť ako na ľavú, tak pravú stranu a veľmi kvalitné kreslo. Je len na vás, či zaobstaráte svojim deťom celú zostavu, alebo si vyberiete len jeden, z ponúkaných dielov. Design písacieho stola je úplne odlišný, ale veľmi praktický. Písacia plocha ponúka možnú zmenu jej výšky, ale aj sklon uhla, čím výrobca ešte viac ovplyvnil možnosť zdravého sedenia dieťaťa pri učení. Táto zostava je veľmi praktická a kvalitná vďaka precíznosti výrobcu, a materiálu mdf dosky, ktorá je o mnoho kvalitnejšia, než lamino. Čo vlastne stále spomínaná mdf doska znamená? Mdf "z anglického Medium Density Fibreboards", v slovenskom preklade stredne zhustené drevovláknité dosky sú plnohodnotnou a multifunkčnou alternatívou masívneho dreva. Typicky dievčenský dizajn ponúka druhá zostava Cecilia, takisto z tohto kvalitného materiálu a zakončením ABS hrán, ktoré s ohľadom kvality robia svoje.

Detský písací stôl Cecilia 99800350 - zostava

 

Kreslo k stolu

Dnes vám predstavíme kreslá nemeckého výrobcu, pod názvom Pezzi, ktoré vidíte u zostáv, ktoré sme vám predstavili. Rozdiel medzi kancelárskymi stoličkami pre dospelých a kancelárskymi stoličkami pre deti je predovšetkým v nosnosti a odtieňoch. Nájdete ich v troch farbách a to zelenej, modrej a ružovej. Kancelárska stolička samozrejme ponúka nastaviteľnú výšku pomocou piestu, je na pojazdoch a jej rozmery sú také, aby vyhovovali školákom a študentom. Veľmi príjemne stoličky pôsobí v spojení s ďalšími dielmi nábytku v modernom prevedení, ako uvádzame na našich návrhoch. Nosnosť je 80 kg a použitým materiálom je tu kov a polyester. Aj tu, v neposlednom rade, je nemecký výrobca zárukou dostatočnej kvality.

Detská stolička Pezzi 99803150

Doprajte svojim deťom naozaj kvalitný nábytok a myslite hlavne na ich zdravie.

 

Novinky do schránky

Zasielame iba 2x mesačne.
Kedykoľvek budete chcieť, môžete sa odhlásiť.