Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Záhradný nábytok v tradičnej nemeckej kvalite

Ponuka v kategórii záhradný nábytok, to nie sú len zostavy ako také určené na príjemné posedenie, ale celý rad doplnkov. Nájdete u nás slnečníky, hojdacie siete, vankúše, olejové lampy, rôzne záhradné ľad osvetlenia. A samozrejme nábytok. Všetko čo sa týka záhrady na nábytok Aldo v tradičnej nemeckej kvalite od luxusných cenovo náročných produktov, až po tie za veľmi príjemnú, bezkonkurenčnú cenu. A pretože je leto v plnom prúde, v našich článkoch sa budeme v najbližších týždňoch často venovať práve záhrade a všetkému čo s ňou súvisí.

 

Záhradné hojdacie siete, kreslá

Áno, čítate správne, v našej ponuke nájdete veľmi praktické záhradné kreslá. A práve kategóriu záhradných hojdacích sietí a kresiel môžeme odporučiť aj pre bezkonkurenčnú cenu. ponuka je "pestrofarebná" a lákavá. Hojdanie v horúcich letných mesiacoch pod korunou stromu to je to pravé pre váš odpočinok. Cena je vždy uvedená s dreveným mechanizmom na samotné zavesenie siete, alebo kreslá. Pre všetky varianty potom platí nosnosť až 120 kg. V prípade hojdacej siete sa tradičná nemecká kvalita spolu s našou dopravou zadarmo určite oplatí.

 

 

 

Záhradné slnečníky

Sú nepostrádateľnými pomocníkmi proti slnku, ktorého je v horúcich letných dňoch niekedy už aj príliš. A pred slnkom sa treba chrániť. V ponuke nájdete široký výber slnečníkov, vyberať môžete medzi drevenými, kovovými, alebo slnečníkmi na umiestnenie z boku jedálenského, prípadne záhradného stola. Samotný plášť slnečníka je vyrobený z polyuretánu svetlých odtieňov, ako biela, smotanová. Odtiene, ktoré na rozdiel napríklad od tmavých nepriťahujú slnečné lúče. V ponuke slnečníkov nájdete aj výber stojanov tak, aby ste si každý mohli vybrať vyhovujúci tvar.

 

Záhradný nábytok na balkón, terasu a samozrejme záhradu

Ponuka záhradného nábytku u nás je predovšetkým rozdelená podľa materiálov. Obľúbenou skupinou sú už tradične zostavy nábytku z ratanu, nezaostáva ani záhradný nábytok z masívu. K dispozícii však máte aj dizajnový záhradný nábytok z plastu, ktorý možno mnohých z vás prekvapí.

 

    

 

Leto je v plnom prúde a je najvyšší čas vybrať si ten správny záhradný nábytok, alebo doplnky. Veríme, že netradičné designy nášho záhradného nábytku vám prídu vhod. Nábytok od nemeckého výrobcu nájdete aj v rade zostáv s predĺženou zárukou až na 36 mesiacov.