Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Zariaďte izbu bábätku ešte pred narodením

Tým najkrajším zážitkom na celý život, je snáď pre každého narodenia bábätka. Síce prvý polrok života dáva väčšina mamičiek prednosť prítomnosti dieťaťa v manželskej spálni, kde sa väčšinou detská postieľka, ale verte, že zariadenie celéj detskej izby má svoje výhody. A potom v dnešnej dobe "baby vysielačiek" spojenie medzi matkou a dieťaťom môže fungovať aj cez zavreté dvere. My vám dnes predstavíme novinky v tejto oblasti nábytku, od francúzskeho výrobcu.

 

Praktické a kvalitné riešenie

Detská izba pre bábätko sa samozrejme najviac od klasického izby líši posteľou. Detská postieľka musí byť predovšetkým veľmi bezpečná a kvalitná. Francúzsky výrobca Gautier, ktorý je autorom dnešných izieb pre bábätko, kladie veľký dôraz práve na kvalitu, ktorá je tiež podložená akostnou značkou Gami a niekoľkými certifikátmi. Jeden z certifikátov zaručuje aj záruku po dobu od 3 do 5 rokov a to nebýva zase až tak časté. Novinkou na našom portále je detská izba Alba, ktorá má tú výhodu, že sa jedná o modulový systém a tak si naozaj môžete vybrať len tie diely nábytku, ktoré naozaj potrebujete. Veľa rodičov, ako sme sa už zmienili, v prvých rokoch bábätka nezariaďujete detskú izbu kompletne, ale zaobstarajú napríklad len detskú postieľku, ktorá je tým najdôležitejším dielom nábytku. Kolekcia Alba, detského nábytku z mdf dosky, navyše ponúka detskú postieľku s možnosťou rozloženia na klasickú posteľ pri zachovaní rozmeru pre matrac, čo má obrovskú výhodu. Jedinou vecou, čo k tomu budete potrebovať, sú len dva panely potrebné pre neskoršie rozložení detskej postieľky. Detská postieľka taktiež ponúka dve polohy roštu a dve latky na vybratie. Ďalšími dielmi, ktoré sú v ponuke kolekcie Alba, je napríklad komoda s možnosťou pripevnenia prebaľovacieho pultu, ktorý možno v neskoršom veku dieťaťa demontovať, skriňu rozdelenú na dve polovice, kde v jednej časti sú iba police a originálny regál, ktorý môžete kúpiť s bielou doskou na ľavej, alebo pravej strane. Detský nábytok Alba je vyrobený z kvalitnej mdf dosky, ktorá je neporovnateľná s laminom. Každý diel je opatrený ABS hranami a taktiež žiadna z hrán nie je ostrá. Ako vidíte, bezpečnosť dieťaťa bola pri tomto návrhu dizajnu na prvom mieste, teda aj zdravotnú nezávadnosť. Povrchová úprava všetkých dielov je nenáročná na údržbu a ľahko umývateľná. Bielo hnedý odtieň je veľmi príjemný a lahodí snáď každému oku. Každý z vymenovaných dielov má tiež svoje špecifiká, ktoré je možné veľmi prakticky využiť.

 

    

 

Luxusné riešenie izby

V dnešnej dobe sa záujmu mladých rodičov, ktorí sa v nejednom prípade už pred narodením dieťaťa starajú o nákup výbavičky, ale tiež o zariadenie priestoru v ktorom bude najmladší člen rodiny vyrastať, našťastie pribúda. A verte, že tento záujem nie je nijako predčasný, alebo snáď dokonca prehnaný. Pre rodičov, ktorí majú radi a môžu si dopriať trochu toho luxusu, ponúkame detskú izbu Louise, v originálnom dizajne a veľmi vysokej kvalite. Výrobca aj certifikáty sú totožné s prvou ukážkou, takže nemá zmysel to zdôrazňovať druhýkrát. U detskej postieľky okrem panelu pre prípadné rozloženie, môžete navyše ešte zaobstarať zásuvku pod postieľku a získať tak navyše úložné priestory. Komoda ponúka prebaľovací pult a regálek navyše. A v neposlednom rade si môžete zaobstarať šatníkovú skriňu a všetkým týmto originálnym kúskom nábytku veľmi pristane odtieň dub sivý. Posúďte sami na nasledujúcej fotografii.

 

  


Tím dizajnérov spoločnosti Gautier vám v tomto roku veľmi rád predstavuje ďalšiu, veľmi zaujímavé, nové kolekcie nábytku. Výroba je rýdzo francúzska, ktorá sa predovšetkým sústredí na harmóniu, úprimnosť a súlad. Filozofia, ktorá má za cieľ neustále navyšovanie kvality a kladenie dôrazu na detail.
Výrobca prináša designy a návrhy nábytku šité na mieru dnešnému životnému štýlu. Takisto venuje pozornosť ochrane životného prostredia, predovšetkým potom spôsobom výroby. A pre dané kolekcie nábytku ponúka aj certifikáty.