Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Zariaďujeme detsku izbu III

V dnešnom článku si opäť predstavíme niečo z noviniek na Nábytku Aldo. Ako ste si už určite všimli, denne pridávame do kategórie novinky o nábytku pre vás nové segmenty, kolekcie. Náš portál sa najviac venuje detskému nábytku a aj dnes to nebude inak. Postele z masívu sme rozšírili skutočne vo veľkej miere a vy máte z čoho vyberať. Niektoré z nich vám dnes predstavíme.

 

Detská posteľ z masívu pre dvoch

Nie všetci sú priaznivci poschodových postelí, pretože sa bojíte, aby vám dieťa v noci nespadlo, či vaše deti potrebujú už každé svoje lôžko a na poschodovú posteľ sú malí. Nábytok Aldo má pre vás riešenie a to veľmi praktické. Detskú posteľ s výsuvným šuplíkom (prístelkou) pre druhé spanie a s praktickým úložným priestorom v podobe dvoch šuplíkov. Materiálom tejto originálnej postele je borovica, povrchová úprava vodou riediteľným lakom a výrobca je nemecký. Detskú posteľ teda môžeme zaradiť do kategórie ekologických produktov. Máte len jedno dieťa, u ktorého občas prespáva kamarát? Potom aj v tomto prípade je táto posteľ ideálne riešenie. Posteľ pre deti môžete tiež doplniť ďalšími samostatnými dielmi z kategórie detského nábytku z masívu.

 

    

 

Poschodová posteľ

Na rozdiel pre vás, ktorí chcete detskú izbu zariadiť poschodovou posteľou napríklad len pre nedostatok priestoru v izbe, máme v novinkách tak široký výber, že nebudete vedieť, ktorú si máte vybrať! Len do dnešného dňa, sme pre vás zaradili do noviniek najmenej desať poschodových postelí a to rozhodne nie je koniec! Materiálom na výrobu týchto poschodových postelí je laminátová doska v najrôznejších odtieňoch. Všetky poschodové postele ponúkajú jednu netradičnú vlastnosť. Môžete ich rozdeliť jednoduchou demontážou na dve samostatné postele, čo je praktické, pokiaľ vám jedno zo starších detí odchádza z domova. Ďalšou výhodou je možnosť úložného priestoru v podobe dvoch šuplíkov, ktoré pre ľahkú manipuláciu výrobca umiestnil na kolieska. Ďalšou výhodou určite je fakt, že môžete vyberať z mnohých designov.

 

   

 

Zdravý matrac

Výrobca, ktorý rokmi praxe pozná čo je pre deti to najlepšie ponúka skutočnú kvalitu. Nielen dospelí by mali spať na zdravom matraci, ale predovšetkým deti, ktoré sú vo vývoji rastu, by mali mať naozaj kvalitný matrac! Majte vždy na mysli, že posteľ bez kvalitného matraca neexistuje. Predovšetkým pri spaní pre deti by sme mali viac ako dizajnu postele venovať pozornosť práve matracu. V ponuke nájdete matrace penovo-latexové, vrstveného latexu, alebo botelového systému. Nosnosť týchto matracov je 80 -90 kg.