Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Značkový detský nábytok, oplatí sa?

Zaobstarať dieťaťu už od narodenia značkový detský nábytok má svoje výhody aj nevýhody. A my dnes skúsime úprimne zhodnotiť, či sa značkový detský nábytok vyplatí kúpiť. V prvej fáze, alebo ako počiatočná investícia je samozrejme obstaranie detskej izby finančne náročné a tak sa každý určite pýta, čo získame navyše za obstaranie takzvanej značky? Predovšetkým vysokú kvalitu vo väčšine prípadoch danú kvalitnými materiálmi použitými pri výrobe. Tiež samozrejme s ohľadom na použité materiály a spôsob spracovania zdravotnú nezávadnosť. To sú viac menej známe atribúty značkového tovaru, v našom prípade detského nábytku. No dobre, ale čo ďalej nás presvedčí o obstaranie značky? Multifunkčný dizajn, ktorý v samotnom dôsledku vlastne ušetrí toľko finančných prostriedkov, že počiatočná investícia sa nám mnohonásobne vráti. A o dômyselnom dizajnu a jeho možnostiach si dnes niečo povieme.

 

 

Detská izba od narodenia až po dospelosť

Len veľmi kvalitný detský nábytok môže byť využívaný po dobu dvadsiatich rokov a viac. Ponuka detského nábytku od francúzskeho výrobcu vždy predstavuje diely, ktoré sú praktické a veľmi kvalitné. Taká je aj kolekcia nábytku Adele, prostredníctvom ktoré vám teraz ponúkame detskú izbu s možným využitím od narodenia bábätka, až po jeho dospelosť. Postieľku s rozmerom miesta na spanie pre matrac 60x120 cm možno rozložiť na klasickú detskú posteľ pre školáka aj študenta a to s rozmerom miesta na spanie 90x190 cm. Až začne byť bábätko školopovinné, stačí si vybrať zo širokej ponuky bielych písacích stolov len tento diel pre kompletné vybavenie izby. Detská postieľka je navyše v zloženom stave veľmi praktická a bezpečná pre vaše bábätko, nechýba ani komoda s prebaľovacím pultom hneď vedľa postieľky. Rodičia tak majú vďaka postieľke a predovšetkým jej designu všetko pekne po ruke, od bábätka nemusia odbiehať. Nábytok v tej najvyššej kvalite, ktorý ušetrí vďaka dizajnu nemalú obstarávaciu čiastku za nábytok.

 

Dětský pokoj pro předškoláka, miminko Celeste    Dětský pokoj pro školáka Celeste

 

Na fotografiách značkový detský nábytok z kolekcie Gallipete, ktorý vždy ponúka dva rozmery detskej postieľky. Využitie je potom rôzne. Detská postieľka s rozmerom miesta na spanie 60x120 cm ponúka možnosť jej premeny na klasickú detskú posteľ s miestom na spanie 90x200 cm. Naopak detská postieľka s rozmerom pre matrac 70x140 cm ponúka iba možnú premenu na posteľ síce bez bočníc av klasickom dizajne, ale s rovnakým rozmerom miesta na spanie. Detská postieľka o veľkosti miesta na spanie 70x140 cm je teda viac vhodná pre rodičov, ktorí predsa len chcú svoje ratolesti v neskoršom veku izbičku zmeniť. Naopak prvá postieľka s možnosťou premeny na veľkú detskú posteľ 90x200 cm je vhodná ako jednorazové riešenie, ktoré pokryje potreby dieťaťa skutočne od narodenia až po dospelosť.

Postieľka s rozmerom 70x140 cm môže nájsť ešte ďalšie uplatnenie. Jej premenou získate aj pohodlný, praktický otoman, ktorý sa predsa dá ďalej využívať aj keď detskú izbu zmeníte, zaobstaráte novú, inú. Detskú postieľku ani v tomto prípade nemusíte niekomu dávať či dlhé roky zbytočne skladovať.

 Dětský nábytek Kiddy

 

Uvádzame možnosti rozloženia detskej postieľky na otoman, ktorý môže byť veľmi elegantným doplnením detskej izby po celý rad rokov. Medzi ďalšie diely nábytku v návrhoch detských izieb patrí napríklad komoda s prebaľovacím pultom a šatníková skriňa. Prebaľovací pult veľmi ľahko v neskoršom veku dieťaťa odstránite a máte klasickú komodu a šatníkovú skriňu využívate bez zmeny. Jediným segmentom, ktorý tak bude v detskej izbe školáka, školáčky chýbať po premene detskej postieľky na posteľ je písací stôl. Ponuka detských písacích stolov je ale taká široká, že si určite každý vhodne vyberie. Takže jedinou investíciou ako začne vaše dieťa chodiť do školy bude písací stôl a máte postarané na ďalšie roky.

Takže oplatí sa zaobstarať značkový detský nábytok? Za nás áno, pretože v samotnom dôsledku ušetríte, treba ale samozrejme počítať s vyššími nákladmi na začiatku. Zanedbateľný nie je ani originálny dizajn a vysoká kvalita.

 

Detská izba pre bábätko, riešenie interiéru pre dieťa do šiestich rokov

Francúzsky výrobca prináša vďaka možnosti rozloženia detskej postieľky na klasickú posteľ, riešenie interiéru pre vaše bábätko od narodenia, až do predškolského veku. Veľmi praktické riešenie hneď z niekoľkých dôvodov. Predĺženie využitie postieľky vám umožní vybaviť detskú izbu už pre školáka v neskoršom veku, keď už viete aký má vkus a záujmy. Ak kupujete izbu na šesť rokov a nie na tri roky ako je u izieb pre bábätká bežné, je to určite menej finančne náročné, keď môžete nábytok využívať dlhšie. V neposlednom rade, ale to predovšetkým, bábätko si lepšie zvyká na klasickú posteľ bez bočníc v rovnakej postieľke a s rovnakým rozmerom miesta na spanie, ako vo veľkej posteli už pre dieťa až do dospelosti. A nemusíte ani po rozložení postieľky na posteľ zhotovovať nový matrac, je rovnaká pre obe alternatívy. Aj ďalšie diely nábytku sú veľmi praktické. Prebaľovacia komoda je tým najbezpečnejším spôsobom prebaľovania a jednodielna skriňa je úplne postačujúca pre dieťa do šiestich rokov.

 

     

 


Takže oplatí sa zaobstarať značkový detský nábytok? Za nás áno, pretože v samotnom dôsledku ušetríte, treba ale samozrejme počítať s vyššími nákladmi na začiatku. Či svojmu dieťaťu zaobstaráte značku, či klasický nábytok do detskej izby je už na vás. V našej ponuke detských izieb a detského nábytku nájdete cenovo veľmi dostupné kolekcie aj tie drahšie, značkové. Každý má možnosť volby!