Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Belgický detský nábytok z masívu vás prekvapí

Získali sme pre vás kolekcie ďalšieho veľmi známého výrobcu, tentokrát z Belgicka. A aj tento výrobca má toho veľa čo ponúknuť a veríme že jeho dizajny budú mať u vás úspech. Detský nábytok z masívu, najčastejšie potom dreva borovica, nie je ničím novým. Určite ho všetci poznáte. Ale detský nábytok z masívu môže mať mnoho podôb designov, nájdete nábytok z borovice bohužiaľ aj menej kvalitné a niekedy v trochu zastaraných dizajnoch. Naši pravidelní návštevníci už vedia, že nábytok Aldo ako taký sa sústreďuje predovšetkým na funkčné a kvalitné vybavenie detskej izby v modernom dizajne. Pred niekoľkými rokmi sme vám predstavili kolekcie detského nábytku z masívu nemeckého výrobcu, ktoré si získali množstvo priaznivcov. A dnes? Našli sme opäť unikátna kolekcia do našej ponuky nábytku nielen pre deti, tentokrát od belgického výrobcu, ktorý sa okrem moderných designov z klasických materiálov sústredí aj na výrobu detského nábytku z masívu. A sme radi, že v najbližších dňoch bude už kolekcia tohto nábytku k dispozícii aj pre vás, našich zákazníkov. Na čo sa môžete tešiť?

 

 

Poschodové postele z masívu

Tu si trúfame tvrdiť bude ponuka patriť k najobľúbenejším. Mnohý z nás bojujeme s nedostatkom miesta v detskej izbe a poschodová posteľ pre dve deti môže byť riešením. Belgický výrobca však neponúka len miesto na spanie pre dve deti, ale vďaka dômyselnému dizajnu aj netradičné riešenie priestoru a v mnohých prípadoch sú súčasťou poschodové postele tiež úložné priestory.

 

 Poschodové postele Pino belgického výrobcu ponúkajú aj netradičné odtiene

 

Rohové riešenie umiestnenia lôžok pôsobí v priestore veľmi originálne, navyše deti na seba vidia a vďaka tomuto členenie posteľou vzniká tiež miesto pre umiestnenie úložných priestorov. Tie sú v návrhu poschodové postele riešené sadou šuplíkov v dolnom lôžku a policami po stranách. nechýba tradičný prírodný odtieň borovice, ale k dispozícii je biely, transparentný odtieň. To znamená že úplne neprekrýva štruktúru dreva. Je to len jeden z mnohých návrhov detského nábytku z masívu belgického výrobcu, poďme si teda predstaviť ďalšie a ďalšie možnosti.

 

 

Multifunkčné detské postele z masívu

Aj tu je predovšetkým zámer designu vo vyriešení rozmerovo malej detskej izby. Detská posteľ s vyvýšeným lôžkom ponúka v takto vzniknutom priestore pod posteľou opäť množstvo úložných priestorov, mnohokrát aj písací stôl. A u týchto originálnych postelí je možné vyberať okrem prírodného a bieleho odtieňa aj netradičný tmavo hnedý odtieň

 

 

 

Ako môžete vidieť na ilustračných fotografiách aj detský nábytok z masívu môže byť moderný. Tradičný dizajn nábytku z masívu je nepraktický, len málokedy ponúka šuplíky, písací stôl na pojazdoch či police. Belgický masív si zachoval povestnú zdravotnú nezávadnosť danú prírodným materiálom dreva borovice, ale novými technológiami bol spracovaný do tých najmodernejších designov využívajúcich každý centimeter detskej izby.

 

 

 

Detské postele aj pre zábavu

Ani belgický výrobca nezabudol najmenšie deti, pre ktoré je určený naozaj detský dizajn plný farieb. V ponuke nájdete detské postele z masívu s domčekom, šmykľavkou, najrôznejšie odtiene dreva a podobne.

 

     

 

Belgický výrobca a naša nová spolupráca s ním, to je opäť celá rada netradičných, nových dizajnov pre naše deti. A opäť tak ako u výrobcov francúzskych či nemeckého, sme vyberali tak, aby nábytok bol kvalitný, bezpečný a zdravotne nezávadný.