Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Biele spálne stále obľúbené

Ak ste milovníkmi bieleho odtieňa predovšetkým pre zariadenie spálne, alebo sa k tomuto kroku chystáte, dnešný článok je určený práve vám. Biely odtieň patrí vôbec k tým najžiadanejším na našom portále a to nielen pre vybavenie spální, ale aj detských izieb či obývacích izieb. Biely odtieň má jednu úžasnú vlastnosť, o ktorej možno mnohí z vás nevedia a to, že dokáže opticky zväčšiť danú miestnosť. Ale aj vo veľkom interiéri treba práve spálne bude pôsobiť veľmi príjemne a dokáže vykúzliť elegantnú atmosféru, ktorá je charakteristická práve pre tento čistý odtieň. Čo vám môžeme v tomto bielom odtieni mnohých tónov ponúknuť do spálne?

 

 

Biele spálne v modernom dizajne

Najviac sa vyhotovuje nábytok do spálne v bielom odtieni v nadčasových, moderných líniách, ktoré sú vhodné pre vybavenie malých interiérov. Ak ste priaznivci skôr moderného dizajnu, potom vás iste osloví biely odtieň vo vysokom lesku. Veľmi trendy a žiadaná povrchová úprava, ktorá modernej spálni dodáva na originalite. Ponuka spální v tomto prevedení je napospol od francúzskeho výrobcu, ktorý si na kvalite naozaj dáva záležať.

 

Manželská postel Lanka    Manželská postel Ely

 

Na fotografiách uvádzame cenovo dostupný návrh spálne Ontario a finančne náročnejší návrh spálne Ely, kedy je v posteli zabudovaný aj moderný HD systém. Obe spálne potom ponúkajú kombináciu bieleho odtieňa v matu i lesku. Línia daných navrhnutých dielov sú veľmi jednoduché, všetko je účelovo zariadené s ohľadom na maximálne využitie priestoru. Na prvej fotografii môžete zhodnotiť rozmiestnenie bieleho nábytku v rozmerovo malé spálni a na druhej fotografiu zase rozmiestnenie bieleho nábytku vo väčšom, vzdušnejší priestoru. Oba návrhy sú veľmi elegantné a iste poteší každého milovníka minimalistického dizajnu a moderného bývania.

 

 

Biele spálne v rustikálnom dizajne

Áno, aj pre kategóriu rustikálneho nábytku sme priniesli niekoľko návrhov štýlových spální v bielom prevedení. A tiež rustikálna spálňa práve v bielom prevedení patrí k tým najobľúbenejším. Treba však pri tomto špecifickom dizajne pamätať na mohutnosť dielov a tak rustikálny nábytok hoci aj v bielom odtieni odporúčame skôr do väčších priestorov spální, kde krása designu najviac vynikne. Biely rustikálny nábytok na vybavenie interiéru spálne prináša na naše stránky dánsky výrobca. pre návrhy použil drevo mahagónu, ktoré ponúka veľmi vysoký stupeň tvrdosti a tak aj tieto spálne môžeme zaradiť medzi veľmi kvalitné, jedná sa dokonca o nábytok značkový.

 

    Ložnice Margaux white

 

Na našich návrhoch môžete posúdiť rozdiel medzi bielou spálňou z masívu konkrétne dreva mahagón a spálňou vyrobenej z laminátovej dosky. Rozdiel v cene je markantný a rozdiel v dizajne podľa nás minimálný. Aj spálne z laminátovej dosky sú dnes už veľmi prepracované a ak naozaj nemáte na drahý drevený nábytok, ponuka francúzskeho výrobcu pre vybavenie vašej spálne v rustikálnom štýle môže byť prekvapujúcim riešením. Samozrejme s ohľadom na nízku obstarávaciu cenu.

Biely odtieň ešte dlho bude patriť medzi veľmi obľúbené, môžeme povedať, že je to klasika, ktorá nepodlieha módnym trendom, rovnako ako napríklad čierna. Ale o čiernych spálňach zase niekedy nabudúce.