Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Bývanie inšpirované mexickou kultúrou, rustikálny nábytok

Milujeme netradičné dizajny a rustikálny nábytok, ktorého výrobca sa nechal inšpirovať mexickú kultúrou, rozhodne netradičný dizajn predstavuje. Ak chcete mať originálne zariadené bývanie, máme pre vás niekoľko tipov, ako na to. A obstaranie zaujímavých kúskov rustikálneho nábytku môže vytvoriť veľmi osobitý interiér. Dnes vám predstavíme rustikálny nábytok z dreva borovice s povrchovou úpravou vo svetlo hnedom vosku.

 

 

Rustikálny nábytok do obývacej izby

Obývacia izba je miestností, kde sa schádza viac menej aspoň raz denne celá rodina. Obývacia izba by mala byť spoločenskou miestnosťou určenou všetkým členom domácnosti. Obývacia izba zariadená či povedzme vybavená rustikálnym nábytkom možno vo vás vyvolá túžbu ešte viac tráviť spoločný čas. Drevo ako materiál veľmi dobre pôsobí na psychiku človeka a môže vás dokonca tak trochu zastaviť v dnešnej uponáhľanej dobe. Ale posúďte sami, ako na vás pôsobí jeden z možných návrhov obývacej izby v mexickom štýle, vybavený rustikálnym nábytkom. 

 

Kolekce nábytku Country

 

Rustikálny nábytok ktorého dizajn je inšpirovaný mexickú kultúrou je charakteristický svojou mohutnosťou a strohosťou. Nič okázalé ako je tomu napríklad u štýlu provence či rustikálneho nábytku francúzskeho výrobcu, kedy sú línie nábytku viac prepracované a elegantné. Návrh obývacej izby je zostavený len z pár kúskov nábytku, nič viac, samozrejme okrem dodávky sedacej súpravy nepotrebujete. Možno malou nevýhodou tohto typu nábytku je práve mohutnosť, ktorá vynikne skôr vo väčších interiéroch. Rustikálny nábytok v mexickom štýle neodporúčame do malých interiérov.

 

Príjemné sú aj detaily, na ktoré výrobca rozhodne nezabudol. Kovové úchytky s patinou, ktorá navodzuje atmosféru starých čias, vysústružené línie a v neposlednom rade povrchová úprava voskom, to sú ony detaily, ktoré dodávajú nábytku vlastný, osobitý charakter.

 

 

Rustikálny nábytok do spálne

Ak sa rozhodnete zaobstarať rustikálny nábytok práve do spálne, garantujeme vám veľmi spokojný spánok. Drevo ako sme už spomenuli má tú vlastnosť, že priaznivo pôsobí na psychiku človeka a to samozrejme navodí atmosféru, ktorá k spokojnému spánku veľmi prispieva. Rozhodne tiež nezabúdajme na skutočnosť, že nábytok vyrobený z dreva s povrchovou úpravou prírodným voskom je ekologický. Zdravotne nezávadné prostredie je ďalším atribútom rustikálne spálne.

 

 

 

Na fotografii v návrhu spálne naozaj nič nechýba a voľba daných samostatných dielov je veľmi vydarená. Páči sa nám zrkadlo nad posteľou a toaletný stolík, ktorý samozrejme ocenia nežné pohlavie. Praktickým dielom môžeme označiť truhlu, do ktorej je možné uschovať lôžkoviny. Aj tu možno silne vnímať dizajn ovplyvnený mexickú kultúrou. Ak máte pre vybavenie spálne dostatok miesta a rustikálny nábytok sa vám páči, spálňa v zostave ako na fotografii môže byť jedným z riešení vášho bývania.

 

 

Ponuka rustikálneho nábytku v dielach

Výhodou rustikálneho nábytku či jednou z výhod je jeho originalita, jedinečnosť. Aj jeden kus nábytku, ktorý zaobstaráte do interiéru, môže úplne zmeniť charakter miestnosti a dodať jej úplne iný, unikátny rozmer. Preto je tiež ponuka samostatných dielov rustikálneho nábytku tak široká. A nábytok je určený naozaj do všetkých interiérov, od predsiene až po detskú izbu. Stačí si len vybrať. Vďaka ponuke dielov si tiež môžete sami podľa vlastných predstáv zariadiť kompletný interiér. Veľmi obľúbený je tiež rustikálny nábytok do kuchyne a jedálne.

 

 

Ak sme vás dnes presvedčili o kráse nábytku z dreva sme len radi. Vieme, že s voľbou budete spokojní a váš interiér rozhodne bude patriť k nevšedným. navyše s rustikálnym nábytkom nebudete mať žiadne starosti, nevyžaduje žiadnu zvláštnu starostlivosť. A rustikálny nábytok ako jeden z mála dodávame v dielach bez nutnosti montáže.