Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Detská posteľ s nebesami, riešenie do detskej izby slečny

V našej ponuke detských postelí z masívu si teraz naozaj môžete vybrať. Trúfame si tvrdiť, že ich ponuka je najoriginálnejšia na našom trhu a prináša ju dánsky a belgický výrobca. Páči sa nám tiež možnosť obstarania dekorácií k týmto posteliam a to v odtieňoch určených ako do detskej izby pre dievča, tak do detskej izby pre chlapca. V ponuke nájdete poschodové postele, klasické detské postele, ale aj detské postele s prístelkou, alebo s tradičnými šuplíky ako úložnými priestormi. Originálnou a veľmi obľúbenou skupinou posteľí u malých aj veľkých slečien detské postele s nebesami, na ktoré sa dnes zameriame. Čo je vlastne posteľ s nebesami?

 

dětská postel Amori s nebesy

 

 

Detská posteľ s nebesami, detská posteľ s baldachýnom

Oproti klasickým posteliam sú tie s nebesami viac nazdobené. Už samotné nebesia dodávajú posteli na eleganciu a v ponuke dánskeho výrobcu máte k posteli ešte možnosť obstarania dekoračných vankúšov a matrace so snímateľným poťahom. To všetko v odtieňoch, ktoré medzi sebou ladia, odtiene z danej kolekcie. Nebesá nie sú však len elegantné, našli by sa aj praktické stránky. V lete napríklad to je veľmi dobrá ochrana proti komárom. Ale v detskej izbe plnej slniečka môžete nebesia využiť ako clonu proti slnku. V neposlednom rade detská posteľ s nebesami ponúka celkovo naozaj veľmi úchvatný dizajn, ktorý vaše slečna bude milovať. Taká posteľ s ďalšími dekoráciami s ponuky dánskeho výrobcu potom dokáže vytvoriť veľmi elegantný dizajn, ostatne ako môžete posúdiť na jednom z našich návrhov kolekcie Fairytale.

 

     

 

Návrh detskej izby pre dievča s posteľou s nebesami a celou radou dekorácií, to všetko nájdete v našej ponuke. Kolekcie dánskeho výrobcu sú veľmi variabilné, je na vás, ktoré dekorácie zaobstaráte. Taktiež tu existuje možnosť demontáže postele. Pokiaľ budú už pre dospievajúce slečnu nebesá príliš, stačí ich veľmi ľahko z postele odstrániť a máte klasické lôžko pre študentku, ako uvádzame na ďalšiu ilustračnú fotografiu.

Možností ako zariadiť detskú izbu pre dievča aj pre chlapca je opravu veľa. Ak dávate prednosť zdravotne nezávadnému prostredie, potom detský nábytok z masívu je rozhodne riešením. Ale aj všetky použité látky sú zdravotne nezávadné, dokonca ručne vyšívané. Každá kolekcia ponúka dekorácia do detskej izby v odlišných farbách a tak je lepšie nábytok a dekorácie vyberať z jednej kolekcie. Všetko je potom v izbe dotiahnuté do najmenšieho detailu. A nemusí to byť zrovna posteľ s nebesami, čo vás v našej ponuke osloví.