Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Detská postieľka od narodenia až po dospelosť

Dnešná ponuka nábytku a to nielen pre vybavenie práve detskej izby, je predovšetkým široká škála multifunkčních návrhov. Výrobcovia sa predháňajú v ponuke najrôznejších dizajnov, ktoré majú predovšetkým značne ušetriť obstarávacie náklady vás zákazníkov. A najviac môžete predovšetkým ušetriť pri vybavovaní detskej izby pred narodením bábätka, kedy ďalej môžete všetky diely nábytku využiť napríklad až do doby, než vaše bábätko dosiahne plnoletosť. V dnešnom článku vám chceme ukázať, ako môžete využiť detskú postieľku až jej rozmerom vaše dieťa odrastie . S naším návrhom dômyselné detské postieľky nebudete musieť nič predávať na aukciách, či po bazároch, pretože postieľku už nebudete potrebovať. S nábytkom Aldo vždy ušetríte a s nábytkom Aldo sú vaše bábätká v bezpečí . Predstavujeme popredných európskych výrobcov, v dnešnom článku detský nábytok Naukie 's, ktorý je pod akostnou značkou. Nákup tak zaručuje tú najvyššiu možnú kvalitu pod zárukou certifikátov. Dnes originálný dizajn detskej postieľky Mont Blanc.

 

 

Detská postieľka ako miesto k spokojnému spánku

Prvým krokom využitie detskej postieľky je samozrejme jej pôvodný, môžeme povedať hlavný účel a to je spánok. Vybrať si môžete hneď z dvoch rozmerov, 60x120 cm a 70x140 cm s tým, že len väčší rozmer detskej postieľky ponúka vyššie spomínané funkcie pre jej ďalšie využitie. Postieľku môžete zaobstarať so zásuvkou, alebo bez zásuvky, má klasické 3 základné polohy roštu a z bočnice možno samozrejme vybrať 3 laty. Pre voľný priestor.

 

     

 

Druhým krokom je jej rozloženie na klasickú detskú posteľ, rozmer miesta na spanie zostáva zachovaný, teda pre matrac 70x140 cm. Čo týmto rozložením postieľky získate?

 

- nemusíte kupovať nový matrac
- bábätko sa postupne uči spať bez postranných bočníc
- lepšie si potom zvykne klasickej detskej posteli 90x200 cm
- lôžko je umiestnené veľmi nízko, aj keď dieťa spadne, nič sa nestane
- rozložená postieľky je pre deti až do 5 rokov, samozrejme s ohľadom na výšku dieťaťa

 

 

 

Detská postieľka ako bytový doplnok, alebo písací stôl

Áno, počujete správne. Keď už vaše dieťa potrebuje klasickú posteľ pre matrac 90x200 cm, úloha postieľky stále nekončí a vy ju aj naďalej môžete využívať. Sú dva spôsoby, ktoré vám ponúka a vy sa môžete rozhodnúť pre ktorýkoľvek z nich. Tým prvým je, že z postieľky vytvoríte praktický otoman, ako bytový doplnok detskej izby. Tým druhým spôsobom je možnosť premeny detskej postieľky na písací stôl. Že si to neviete predstaviť? Stačí sa pozrieť na ilustračné fotografie, ktoré napovedia najviac.

 

     

 

Ak sme vás oslovili týmto dômyselným dizajnom, kolekcia ponúka celý rad možností, ktoré opäť ušetrí nemalé finančné náklady. Tak napríklad pre bábätko zaobstaráte celú detskú izbu, vrátane našej praktickej postieľky. A keď vaše dieťa bude potrebovať klasickú posteľ, stačí zaobstarať v rovnakej kolekcii v identickom dizajne iba ju. Ostatný nábytok využijete až do 18 rokov veku dieťaťa. Takže z postieľky zostavíte písací stôl a jediná investícia do detskej izby bude posteľ pre matrac 90x200 cm, nie celú detskú izbu.

 

 

S nábytkom Aldo sú vaše bábätká v bezpečí a vy ako rodičia ušetríte nemalú sumu peňazí. Dizajn nás baví a Aldo ako značka je už povestná ako netradičná a veľmi účelná ponuka nábytku pre vaše bývanie. Veríme, že i novými kolekciami značkového nábytku Naukie 's sme vás prinajmenšom inšpirovali.