Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Holandský týždeň v nábytku Aldo, mimoriadna akcia

AKCIA UŽ UKONČENÁ. Naši pravidelní návštevníci viedia, že na našom portáli nábytok Aldo je každý týždeň nejaká akcia, zľava na daný typ nábytku. V tomto týždni, teda v termíne od 2.5.2016 do 8.5.2016 máme holandský týždeň. V ponuke nájdete veľmi moderný detský nábytok z kolekcie Tolga od holandského výrobcu. A je to ponuka veľmi unikátná, pretože na tento typ tovaru mávame len málokedy možnosť dať zľavu. Naviac je zľava vo výške až 20%, pri nákupe celej detskej zostavy ušetríte nemalú čiastku. A amozřejmě s dopravou a výnosom na poschodie zadarmo!

Holandský výrobca, ktorý kladie vysoký dôraz na kvalitu a originálny dizajn, prichádza aj tentoraz s unikátnym a praktickým nábytkom vhodným pre vybavenie detskej izby. Kolekcia Tolga predstavuje štyri rôzne farebné varianty, kde základom je vždy biela. Pre dievčatá je vhodná v kombinácii s tmavo ružovú, pre chlapcov odporúčame kombinovať s modrou. Ak dávate prednosť neutrálnemu nábytku, aj pre vás máme riešenie, ktorým je kombinácia bielej so svetlým dubom alebo čisto biela. A samozrejme, že je možné nábytok medzi sebou vzájomne kombinovať, čo je výhodné napríklad pri vybavovaní detskej izby ako jednej miestnosti dievčatá aj chlapca.

 

 

Detská posteľ ako najdôležitejší prvok v izbe

Ako u každej izby, aj tu je dominantou posteľ. Posteľ je veľmi komfortná, predovšetkým vďaka vyvýšenej ploche lôžka. Naviac je aj veľmi praktická, pretože objem miesta v zásuvkách mnohých určite milo prekvapí. Pretože ako všetci dobre vieme, miesta pre schovanie hračiek a ďalších potrebných vecí v detskej izbe nie je nikdy dosť! Navyše sú šuplíky dômyselne doplnené aj o odkladaciu policu. Výrobca však myslel aj na bezpečnosť Vašich detí, preto je posteľ vybavená zaoblenými rohmi.

 

Dětská postel Smoozy pro holky   Patrová postel Smoozy pro kluky

 

Súčasťou izby je z úložných priestorov ešte praktický box k posteli, šatníková skriňa či police na knižky. Pre školákov nechýba samozrejme ani písací stôl. Zaobstarať za veľmi dostupnú cenu skrátka môžete všetko, čo vidíte na fotografii, ba dokonca aj niečo navyše! Príkladom je komoda a nočný stolík, ktoré vyobrazené nie sú, či trojdverová varianta šatníkovej skrine. Možností, ako skombinovať samostatné diely je vďaka širokej ponuke naozaj veľa! Samozrejmosťou je dôraz na bezpečnosť detí a všetky hrany aj rohy sú zaoblené.

 

 

Detská izba pre školákov a študentov

Holandský týždeň na nábytku Aldo to je ponuka unikátneho, veľmi praktického dizajnu aj pre vybavenie študentskej izby. Tu by sme odporučili striedmejšie kombináciu odtieňov ako je napríklad v kolekcii Tolga práve odtieň bielej v spojení s prírodným svetlým dubom. Pre študentov či študentku je pastelový odtieň ružovej, alebo modrej predsa len príliš. Je lepšie pre dospievajúce dieťa voliť skôr elegantné, tak trochu dospelácke tóny.

 

Dětský pokoj Smoozy pro holky i kluky

 

Týždenné akčné ponuky nábytku vždy tematicky podľa daného výrobcu sa stali veľmi obľúbenou záležitosťou. V priebehu roka si tak každý môže prísť na svoje a snáď, alebo pevne v to dúfame, že každý sa dočká zľavy na vybraný dizajn, ktorý sa mu páči. Nábytok Aldo kladie dôraz na spokojnosť zákazníkov a tak do akčné ponuky nedávame tovaru, ktorý sa treba nepredalo, ale také tovary, ktoré vy sami oceníte za veľmi praktické, žiaduce.