Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Inšpirácie zo severských krajín, detské izby z masívu

Dizajn severských krajín je na našom trhu veľmi obľúbený. Medzi najslávnejšie dizajnérmi na svete patrí práve , ktorí pochádzajú z Dánska, Švédska, alebo Belgicka. Predstavujú vždy ako prvé nové trendy, ktoré oslovujú zákazníkov na celom svete. Málokto už ale vie, že tieto krajiny sú predstaviteľmi nielen nových, moderných trendov, ale aj veľmi originálnych kolekcií detského nábytku z masívu. A nábytok Aldo sa stal zástupcom dánskeho a belgického výrobcu pre detský nábytok a detské izby z masívu pre východnú Európu. Dnes by sme vám radi niektoré z originálnych, zdravotne nezávadných kolekcií radi predstavili. Ale nielen nábytok je sortiment, ktorému budeme dnes venovať, za zmienku určite tiež stojí veľmi dômyselné detské dekorácie, ktoré daný návrh detskej izby dokáže dotiahnuť do posledného detailu.

 

 

Detská izba z masívu pre dievča, alebo pre chlapca?

Určite by mal byť poznať rozdiel medzi detskou izbou zariadenú pre dievča, alebo detskou izbou zariadenú pre chlapca. Preto sme aj ponuku návrhov celých detských izieb podľa tejto schémy rozdelili. Detským izbám určeným pre dievča dominujú odtiene ako je ružová a fialková. Pre chlapca to je zase ponuka modrého, zeleného, alebo tmavo hnedého odtieňa. Ak máte radi sýte odtiene, potom vás rozhodne osloví kolekcia My color, ktorá predstavuje diely nábytku vždy v danom odtieni. Ostatne sami môžete posúdiť na ilustračných fotografiách návrh detskej izby pre dievča v ružovo fialovom prevedení a návrh detskej izby pre chlapca v modro zelenom prevedení. Rozdiel je naozaj markantný a to predsa je našim cieľom.

 

    

 

Farebných kombinácií v kolekcii detského nábytku z masívu My color je celý rad. Môžete si zaobstarať detský nábytok napríklad len v červenom prevedení, tiež zelenom či oranžovom. Obľúbená pre chlapcov či už väčšie deti je tiež tmavo hnedá, ktorú výrobca označuje za odtieň antracit. Páči sa nám aj prispôsobenie nábytku rozmery menším deťom a tak nechýba napríklad detské stoličky z masívu, stolíky z masívu, alebo detské postele z masívu, ktoré majú rozmer miesta na spanie 70x160 cm. Ako prechod z detskej postieľky na klasickú detskú posteľ je to ideálne riešenie. Samozrejme, že v ponuke je aj rad detských postelí s rozmerom miesta na spanie 90x200 cm a nesmieme zabudnúť ani širokú ponuku poschodových postelí, alebo vyvýšených postelí s miestom na spanie len pre jedno dieťa. To všetko je rozdelené podľa toho, či je odtieň určený pre dievča, alebo pre chlapca.

 

Nemáte radi príliš farebný detský nábytok a chcete dieťaťu skôr zariadiť interiér striedmejšie? Ani to nie je s ponukou dánskeho výrobcu problém. Predstavuje rad návrhov detských izieb, samozrejme s možným výberom z ponuky samostatných dielov detského nábytku, v čisto bielom odtieni. Biely detský nábytok potom vkusne môžete doplniť farebnými detskými dekoráciami a to podľa uváženia, ako veľmi farebný detskú izbu chcete. Ale voľba tu je a to len na vás. Biely detský nábytok z masívu je vhodný ako pre dievčatá, tak pre chlapcov, mení sa iba podľa zvoleného téme odtieň dekorácií.

 

 

Prvú detskú izbu, samozrejme pre chlapca, sme pripravili s tematikou kovbojov, westernu. Ak máte doma malého kovboja, obstaraním tejto kolekcie mu iste urobíte radosť. pre romantické malé, ale i veľké slečny, pripravil výrobca návrhy detského nábytku a aj detských izieb doplnené dekoráciami v toľko obľúbenom svetle ružovom prevedení. Ponuka detských dekorácií určená výhradne pre kolekcie detských izieb z masívu je široká a vy môžete zvoliť tematiku letisko, rozkvitnuté lúky, motýľa, alebo tiež malé indiánky.

 

 

Nepodceňujte výber detské postele z masívu

To ako dieťa spí je tým najdôležitejším pre jeho zdravý vývoj. Ponuka detských postelí v kategórii nábytku z masívu je veľmi široká a rozdelili sme ju na detské postele z masívu klasické a poschodové detské postele z masívu. Tieto postele potom ďalej môžete opäť vyberať podľa toho, či sú určené pre dievča, alebo pre chlapca. Designy sú naozaj veľmi originálne, dokonca nechýba ani ponuka postelí s baldachýnom, ktorá samozrejme viac osloví dievčatá.

 

Patrová postel Pino grey

 

Detská posteľ v základnom prevedení má vždy rovnaký dizajn a biely odtieň. To či v konečnom dôsledku bude určená dievčaťu, alebo chlapci, o tom rozhoduje voľba detských dekorácií. Ak na biely nábytok zaobstaráte tmavo modré dekorácie s motívom letisko, získate detský nábytok pre chlapca. Rozkvitnutá lúka zase osloví mladé slečny. V neposlednom rade môžete ponechať detský nábytok bez dekorácií, čisto biely, ale bolo by to škoda. Ponuka dekorácií dánskeho výrobcu je naozaj veľmi netradičná.

 

 

Detský nábytok z masívu, inšpirácie z Belgicka

Je oproti ponuke detského nábytku z masívu dánskeho výrobcu veľmi odlišná. Dizajn je viac strohý, línie jednoduchšie, chýba tu ponuka dekorácií. Tým však nechceme povedať, že tento nábytok je horšie, nie je. Je skrátka iný, môžeme povedať že osloví viac rodičia moderného dizajnu a jednoduchého štýlu.

 

 

Rozdiel je zjavný aj z našich ilustračných fotografií. Kvalita i tu na veľmi vysokej úrovni. Ako dánsky, tak belgický výrobca používajú ako materiál drevo borovice. To je riadne spracovaný, aby bol povrch hladký. Detský nábytok sa vyrába z dobre vysušeného dreva bez praskli, aby tiež nedochádzalo k neskoršej deformácii nábytku. Ponuka detského nábytku z masívu je naozaj veľmi široká a každá kolekcia má svoje špecifiká. Skôr bude ťažké si vybrať, pretože osloviť vás môže rad vecí.