Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Jedálenské stoličky v modernom dizajne

Dnešná moderná doba prináša so sebou nové dizajny aj v zariadení kuchyni a jedální. Na nábytku Aldo, sme zaradili novú kategóriu, v oblasti nábytku do kuchyne a tou je kategória luxusné kuchyne a jedálne. Nájdete tu okrem jedálenských stoličiek, ktorým sa dnes budeme venovať, taktiež barové stoličky, jedálenské stoly, alebo jedálenské zostavy. Predstavíme Vám jedálenské stoličky netypických designov a tiež širokú ponuku odtieňov.

 

Barové stoličky zažívajú veľký comeback

A jedna barová stolička nikdy nestačí, preto vždy na nábytku Aldo ponúka sadu dvoch za jednu cenu. A tak za cenu, ktorú vám predstavujeme, zaobstaráte stoličky rovno dve a to v jednom balení. Vždy je tak možné zaobstarať iba párny počet barových stoličiek s minimálnym odberom dvoch kusov v jednom balení. Industriálny design je nový, veľmi nedávno vzniknutý trend, ktorý sa stal hneď obľúbený predovšetkým u malej populácie. Spojenie imitácie tmavého dreva a kovu v čiernom odtieni vytvára rozhodne elegantný interiér. A barové stoličky vytvoria vo vašej kuchyni či jedálni príjemné prostredie.

 

 

 

Viac ako dostupné ceny docielil výrobca dvoma faktormi. Predovšetkým sériovou výrobou v mnohých kusoch a tak rovnakej barovej stoličky môžete nájsť po celom svete a teraz konečne aj na našom trhu a cenu tiež ovplyvnila voľba materiálu. Lacná laminátová doska, ktorá však ponúka pevnosť a kov, ktorý je takmer nezničiteľný. Vychutnajte si nielen občerstvenie u vás doma, ale aj barové stoličky za nízku cenu.

 

Komfortné prevedenie, netradičné barové stoly

V posledných rokoch sa barový stôl stáva úplne bežným prvkom v našich domácnostiach. Barový stôl rozhodne v interiéri či už kuchyne alebo obývačky pôsobí netradične a veľmi originálne. Pokiaľ vyberiete navyše dizajnový barový stôl, napríklad práve z kolekcie Aston od francúzskeho výrobcu značkového nábytku, budete mať radosť nielen z originálneho dizajnu, ale aj z veľmi vysokej kvality. Barový stôl Aston určite prekvapí aj veľkosťou úložného priestoru a vďaka tradičným, škandinávskym odtieňom, ktoré patria k veľmi neutrálnym, môže nájsť miesto v rade už vybavených interiérov.

 

    Barový stůl Aston

 

Barový stôl ozvláštni váš interiér a povýši ho na netradičnú miestnosť, kde určite radi budete tráviť čas so svojimi priateľmi pri poháriku dobrého vína či iného príjemného pitia. Barový stôl je možné využiť ale aj v kuchyni pre menšie občerstvenie či rýchle raňajky. Barový stôl skrátka bude praktickým doplnením vášho interiéru v každom prípade. Kolekcia Aston v škandinávskom dizajne ponúka desiatky ďalších dielov nábytku a tak môžete v jednotnom móde zariadiť napríklad celú obývaciu izbu. Nábytok je certifikovaný, teda kvalitný a rozhodne vás tak kvalitou a detailným spracovaním poteší.

 

Nábytok Aldo, dizajn, ktorý nikde inde nenájdete

Mať výhradné zastúpenie od daných výrobcov má pre vás zákazníkov určitú váhu spoľahlivej spoločnosti. Výhradné zastúpenie nie je jednoduché získať a my ako predajca nábytku sme veľmi radi, že týmto zastúpením sa môžeme pochváliť hneď u niekoľkých výrobcov. Navyše pre vás ako zákazníkov má výhradné zastúpenie kúzlo v tom, že váš interiér bude originálny a netradičný. Výhradné zastúpenie je tiež o nádherných designoch, ktoré je potrebné pre vás zákazníkov získať ao to sa snažíme už niekoľko rokov. Nábytok s dušou, nábytok s temperamentom, nábytok od Aldo.

 

Ako ste sa mohli presvedčiť na priložených fotografiách, tak či už španielsky výrobca, alebo výrobca pod značkou Uni-Q, ponúkajú naozaj nevšedné a originálne jedálenské stoličky v moderných dizajnoch.