Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Komody z masívu vhodné do všetkých interiérov

Komody z masívu sú nábytkom, ktorý je vhodný umiestniť snáď do všetkých typov miestností. Drevené komody nič nepokazia na interiéri spálne, obývacej izby či predsiene. Drevený nábytok pohladí na dušu, má svoju špecifickú atmosféru. Výber je na vás, rovnako vnútorné usporiadanie, ktoré má každá z komôd značne rozdielne. Pamätajte tiež na rozmery a typ materiálu. V našej ponuke nájdete výber hneď z niekoľkých materiálov, kedy drevo borovice patrí k najlacnejším a drevo mahagón k najdrahším.

 

Komody z dreva mahagón

Ponuku týchto veľmi kvalitných komôd prináša na naše stránky dánsky výrobca. Všetky nájdete v kategórii rustikálneho nábytku. Drevo je naozaj veľmi kvalitné, komody odolné voči mechanickému poškodeniu, pretože tvrdosť dreva je vysoká. Ponuka komôd je v snehovo bielom odtieni a dodávané sú vždy zmontované, odpadá tak starosť s montážou.

 

    

 

V kolekcii dánskeho výrobcu nájdete okrem komôd samozrejme ďalšie komponenty ako sú televízne stolíky, vitríny a najrôznejšie typy regálov. Nábytok je veľmi elegantný nielen pre jeho snehovo biely odtieň, ale aj štýlový dizajn. Kvalita daná aj tým, že nábytok je značkový. Spolu s ním obdržíte aj certifikát kvality.

 

Komody z dreva borovice

Nábytok z masívu, tak ako ho poznáme v posledných niekoľkých rokoch, sa sústredí predovšetkým na štýlový design. Komody z dreva borovice patria k najlacnejším a oproti minulým rokom výrobcovia značne zmenili spôsob výroby. Tiež je už dávno minulosťou, že komody z masívu nájdete iba v prírodnom odtieni dreva, ale v ponuke sa už objavujú aj odtiene ako biela alebo venge. Pre deti sú tiež k dispozícii komodu z masívu v modrom, ružovom alebo prírodnom odtieni. V poslednej dobe ale dominuje odtieň bielej a trendy šedej. Komody, ktoré sú taktiež súčasťou poschodových postelí a nezaberajú tak zbytočne miesto v detskej izbe.

 

   

 

Nábytok z masívu sme vybrali na Aldo predovšetkým tak, aby ponúkal vysokú kvalitu spracovania a odporúčanú hrúbku dosky, ktorá často nebýva zachovaná a potom už je nadsadením nazývať nábytok masívnym. Nábytok z masívu je jedným z mála ekologických výrobkov v nábytkárskom priemysle.