Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Kúpte si sedačku! Poradíme vám akú

Veľmi sa svojim zákazníkom ospravedlňujeme, ale sedací nábytok už nie je v našej ponuke. Náš portál sa zameriava hlavne na detský nábytok, ktorý má svoje najväčšie zastúpenie. Zo samostatných dielov môžete podľa vlastného výberu zostaviť detskú izbu, ktorý bude vyhovovať vašim potrebám i vášmu vkusu. V našej ponuke nájdete tiež obývacie izby, spálne, kuchyne, alebo veľmi kvalitný rustikálny nábytok aj nábytok z masívu.

 

Vôňa dreva, to je nábytok z masívu

 

Nábytok z masívu je najlepšou voľbou pre vaše bývanie. Drevený nábytok z masívu vyniká vysokou odolnosťou, pevnosťou, trvanlivosťou a hlavne ide o skutočné drevo. Ak milujete vôňu dreva, potom je pre vás drevený nábytok z masívu tou najlepšou voľbou. Pripravili sme pre vás jedinečnú ponuku nemeckého výrobcu dreveného nábytku, ktorá so sebou nesie vôňu borovicového dreva. Navyše ide o ekologický a zdravotne úplne nezávadný produkt, preto sa vynikajúco hodí ako do detskej izby, tak aj do spálne dospelých.

Detská izba z masívu Julie-Laura

Nemecký výrobca ako autor návrhu, kladie veľký dôraz na kvalitu a spracovanie do najmenších detailov. Pre výrobu nábytku používa iba drevo borovice bez kazov a hŕč, riadne vysušené. Zamedzí tak neskoršie deformácii nábytku, či jeho praskanie, vplyvom zmien v ovzduší danej miestnosti. Hrúbka dosiek od 1,5 do 3,5 cm bezpochyby prispieva k pevnosti a stabilite jednotlivých dielov. Povrchová úprava transparentným, vodou riediteľným lakom v matu, ktorý zachováva zdravotnú nezávadnosť dreva.

 

Návrh interiéru študentskej izby pre mladé slečny

 

Z ponuky nábytku na našich stránkach sme umiestnili najrôznejšie samostatné diely do jedného interiéru. A to z rôznych kategórií, od spální, obývačky až po spálne. Jedno však majú diely spoločné. Odtieň transparentné biele zachovávajúci viditeľnú štruktúru dreva, konkrétne materiál borovica.

Študentská izba pre dievčatá Provence

Na stránkach Aldo nájdete celý rad najrôznejších, samostatných dielov nábytku a niekedy je ťažké si predstaviť, ako by napríklad biela posteľ vyzerala s konferenčným stolíkom v jednej miestnosti. Preto sa budeme stále viac snažiť návrhy interiérov zaraďovať do našej ponuky, aby sme vám ešte viac pomohli s navrhovaním vašich miestností. A nie sú to "len" spálne. Aldo, to je nový spôsob predaja nábytku na internete.

Snažili sme sa, ponúknu vám niečo iné z našich produktov. Ak predsa len, hľadáte niečo iné, nie je problém. Radi vám ale pomôžeme vybrať podobný produkt. Bez problémov nás tiež môžete kontaktovať prostredníctvom hlavnej infolinky: + 420 774 7777 35 a alebo hlavného info e-maila: info@nabytek-aldo.cz.