Košík je prázdny. Poďme to napraviť!

Buďme v kontakte

Facebook Twitter Youtube Pinterest


Kvalitne holandske stoly

Nábytok Aldo predstavuje kancelársky nábytok v klasickom dizajne z laminátovej dosky, mdf dosky od nášho francúzskeho a nemeckého partnera, ale aj luxusný kancelársky nábytok, kde sú použitými materiálmi predovšetkým sklo, kov, plast a koža. Vybavte si svoju domácu pracovňu nábytkom s ktorým naozaj budete spokojní.

 

Moderný nábytok do kancelárie

Stále najčastejšou voľbou pre vybavenie pracovne je moderný nábytok. Dôvodom je jeho praktickosť, dostupná cena a ľahká údržba. Moderný dizajn kancelárskeho nábytku tiež máte možnosť využiť v malých interiéroch, pretože nie každý má k dispozícii samostatnú miestnosť na vybavenie interiéru. Do malých interiérov je tiež veľmi častou voľbou len obstaranie multifunkčného stola, ktorý ponúka veľké úložné priestory. V ponuke tak môžete nájsť rohové písacie stoly, alebo písacie stoly s regálom. Často tiež pre zariadenie pracovne či skôr povedzme pracovného kúta zostane len nejaká časť z interiéru napríklad obývacej izby a tak multifunkčný písací stôl príde vhod.

 

 

V ponuke kancelárskeho nábytku v samostatných dieloch nájdete aj komody, zásuvkové kontajnery, alebo regály. Pokiaľ vám zostane miesto, nie je problém si tak ďalšie diely nábytku do vašej kancelárie a to v rovnakom dizajne zaobstarať.

 

 

Moderný kancelársky nábytok ako zostavy

Možno vás osloví kolekcia Soft Line, ktorá prináša ponuku samostatných dielov designového nábytku vo veľmi vysokej kvalite. Kancelária, za ktorú sa nielen nebudete musieť hanbiť, ale ktorá vám umožní aj maximálne pohodlie pri vašej práci. Kvalita daných dielov je docielená dielom precíznou výrobou, ale aj materiály, ktoré výrobca pri návrhoch použil. Tvrdené sklo, kov a liate drevo s vysokým stupňom tvrdosti. To všetko zaručuje bezchybné prevedenie.

Výrobca kladie veľký dôraz na kvalitu a dizajn, za ktorý bol taktiež na prestížnej výstave v Nemecku ocenený. Veľmi príjemne je zvolená aj kombinácia odtieňov, biely vysoký lesk, mliečna netransparentná farba a odtieň hnedej pre konštrukciu nábytku.

 

 

Klasika a elegancia do vašej pracovne

Netradične zariadená kancelária môže byť pomocou samostatných dielov nábytku vo veľmi modernom dizajne, ale aj v stále vyhľadávanejšom klasickom štýle. Predstavuje Vám netradičné poňatie kancelárie zostavené zo samostatných dielov kategórie rustikálny nábytok. Kancelária na fotografii je jednoduchým návrhom a vy sami si môžete jednotlivé diely vybrať zo širokej ponuky rustikálnych dielov, ktoré na našich stránkach predstavuje. Všetok rustikálny nábytok je vyrobený z borovicového dreva v základnom odtieni svetlo hnedej farby. Povrchová úprava voskovaním. Nábytok teda patrí do ekologických produktov. Môžete si samozrejme tiež vybrať aj z ďalších dostupných odtieňov morenia. Veľmi módnou záležitosťou je venge a biela. Výrobca kladie dôraz na štýl, kvalitu, ale aj detailné spracovanie napríklad v podobe úchytiek.

 

V kategórii kancelárií nájdete nepreberné množstvo designov a odtieňov. Nezabúdajme, že práca pri písacom stole by tiež nebola kvalitná bez kvalitného sedenia. A tak nechýba ani ponuka kancelárskych stoličiek. Zostaviť pracovňu na našom portáli to je predovšetkým flexibilný výber k vašej plnej spokojnosti.